Zeer kleurrijk en groot schilderij van peter klashorst. Prachtige remake, geïnspireerd op het meisje met de parel van vermeer.
Het werk is gemaakt op bisonyl doek met acrylverf. Uiteraard hand gesigneerd door klashorst en gedateerd. Het werk is zeer recent enkele weken geleden gemaakt.het werk is ophangklaar en kan zo aan de muur
Het item is gezien de grote en kwetsbaarheid niet op te sturen. Afhalen kan in Eindhoven. Een eventuele bezorging is bespreekbaar 0.30/km
Zeer Goed