Els Devrieze - Bodies of Water: Betty White
Andy Warhol - Kleurenoffset-litho MICK JAGGER uit 2010
Lon Buttstedt - Knob, Lemon, Waterway
Type kunstwerk | Schilderij |
Jaartal | 2023 |
Techniek | Gemengde Techniek |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Erotiek |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 42 x 30 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Nieuwstaat | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Groningen, Nederland | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | Groningen, Nederland |
Starttijd | 27-3-2024 om 15:53 |
Eindtijd | 3-4-2024 om 19:03 |