Peter Klashorst - Peter Klashorst (1957). Twee originele tekeningen in stift. - Verkocht

Peter Klashorst (1957). Twee originele tekeningen in stift. kopen? Bied vanaf 69!
Tekening / Aquarel

Peter Klashorst (1957). Twee originele tekeningen in stift. kopen? Bied vanaf 69!Peter Klashorst (1957). Twee originele tekeningen in stift. kopen? Bied vanaf 69!Peter Klashorst (1957). Twee originele tekeningen in stift. kopen? Bied vanaf 69!Peter Klashorst (1957). Twee originele tekeningen in stift. kopen? Bied vanaf 69!Peter Klashorst (1957). Twee originele tekeningen in stift. kopen? Bied vanaf 69!Peter Klashorst (1957). Twee originele tekeningen in stift. kopen? Bied vanaf 69!Peter Klashorst (1957). Twee originele tekeningen in stift. kopen? Bied vanaf 69!
  • Peter Klashorst (1957)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel

Twee stifttekeningen op papier (in 1 bod).

In potlood rechtsonder gesigneerd.

Niet ingelijst.

Formaat: 41,5 x 29,5 cm.

Ooit uit atelier van Klashorst gekocht.

In prima staat.

afhalen of aangetekende, verzekerde verzending.