Peter Klashorst - Pop Art - Verkocht

Peter Klashorst - Pop Art kopen? Bied vanaf 35!

Verkoopprijs: € 35,00

Peter Klashorst - Pop Art kopen? Bied vanaf 35!Peter Klashorst - Pop Art kopen? Bied vanaf 35!Peter Klashorst - Pop Art kopen? Bied vanaf 35!Peter Klashorst - Pop Art kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  ruud-dj
FA. (7)

Lid sinds 2019
112 verkochte items
Alle items van deze verkoper (16)
  • Peter Klashorst (1957)
Jaartal2018
TechniekGiclée
OnderwerpPortret
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen42 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage45
Handgesigneerd pop art werk op stevig karton van Peter Klashorst. Oplage 45 stuks, deze heeft nummer 43.

Peter Klashorst (1957)

Alle items van deze kunstenaar(42)
Geplaatst door  ruud-dj
FA. (7)

Lid sinds 2019
112 verkochte items
30 cm
42 cm
Dit item is verkocht voor 35,00
Starttijd:27-12-2019 om 14:54
Eindtijd:31-12-2020 om 19:36
Chouba
31 dec. / 15:11
€ 35