Peter Klashorst - Peter Klashorst : acrylverf op board – Portret – gesigneerd - ca 1998 - Verkocht

Peter Klashorst : acrylverf op board – Portret – gesigneerd - ca 1998  kopen? Bied vanaf 1!

Peter Klashorst : acrylverf op board – Portret – gesigneerd - ca 1998  kopen? Bied vanaf 1!Peter Klashorst : acrylverf op board – Portret – gesigneerd - ca 1998  kopen? Bied vanaf 1!Peter Klashorst : acrylverf op board – Portret – gesigneerd - ca 1998  kopen? Bied vanaf 1!Peter Klashorst : acrylverf op board – Portret – gesigneerd - ca 1998  kopen? Bied vanaf 1!Peter Klashorst : acrylverf op board – Portret – gesigneerd - ca 1998  kopen? Bied vanaf 1!Peter Klashorst : acrylverf op board – Portret – gesigneerd - ca 1998  kopen? Bied vanaf 1!Peter Klashorst : acrylverf op board – Portret – gesigneerd - ca 1998  kopen? Bied vanaf 1!
  • Peter Klashorst (1957)

Een werk van Peter Klashorst uit 1998 met een portret van een man met een rode shawl.

Geschilderd op canvasboard.

Gesigneerd rechtsonder.

Niet ingelijst.

Afmetingen: 48 x 40 cm.

Herkomst: Night Gallery Donkersloot. Het werk heeft op de achterkant hierover informatie en een stempel van deze toenmalige galerie in de P.C Hooftstraat in Amsterdam.

Conditie: Het werk heeft slijtplekjes langs de randen. Verder in prima staat.

Zie ook de foto’s.

INFO OVER DE KUNSTENAAR:

Klik hiervoor op de naam van de kunstenaar (in het rood).

Titel: “Portret man”.

Kunstenaar: Peter Klashorst.

Techniek: Acrylverf op canvasboard.

Jaartal: ca 1998.

Afmetingen: 48 x 40 cm.

Ingelijst: Nee.

Gesigneerd: Rechtsonder.

Herkomst: Night Gallery Donkersloot.

Zie ook de foto’s.

Afhandeling:

-Het werk kan worden afgehaald in Amsterdam.

-Het werk kan aangetekend verzonden worden via Postnl.

Verzendkosten:

Binnen Nederland: 8,00 euro.

Naar Duitsland, Frankrijk, Italië, Engeland: 15,00 euro.

Vragen? Stuur even een mailtje.

Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen voor bijzondere schilderijen, aquarellen, tekeningen, etsen, zeefdrukken, litho’s, keramiek en andere kunst.

ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland
Starttijd4-3-2017 om 15:18
Eindtijd13-3-2017 om 20:18
Biedingen (15)
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken