Peter Klashorst : acrylverf op board – Portret – gesigneerd - ca 1998 - Verkocht

Peter Klashorst : acrylverf op board – Portret – gesigneerd - ca 1998  kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 111,00

Peter Klashorst : acrylverf op board – Portret – gesigneerd - ca 1998  kopen? Bied vanaf 1!Peter Klashorst : acrylverf op board – Portret – gesigneerd - ca 1998  kopen? Bied vanaf 1!Peter Klashorst : acrylverf op board – Portret – gesigneerd - ca 1998  kopen? Bied vanaf 1!Peter Klashorst : acrylverf op board – Portret – gesigneerd - ca 1998  kopen? Bied vanaf 1!Peter Klashorst : acrylverf op board – Portret – gesigneerd - ca 1998  kopen? Bied vanaf 1!Peter Klashorst : acrylverf op board – Portret – gesigneerd - ca 1998  kopen? Bied vanaf 1!Peter Klashorst : acrylverf op board – Portret – gesigneerd - ca 1998  kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (83)

2887 verkochte items
Alle items van deze verkoper (19)
  • Peter Klashorst (1957)

Een werk van Peter Klashorst uit 1998 met een portret van een man met een rode shawl.

Geschilderd op canvasboard.

Gesigneerd rechtsonder.

Niet ingelijst.

Afmetingen: 48 x 40 cm.

Herkomst: Night Gallery Donkersloot. Het werk heeft op de achterkant hierover informatie en een stempel van deze toenmalige galerie in de P.C Hooftstraat in Amsterdam.

Conditie: Het werk heeft slijtplekjes langs de randen. Verder in prima staat.

Zie ook de foto’s.

INFO OVER DE KUNSTENAAR:

Klik hiervoor op de naam van de kunstenaar (in het rood).

Titel: “Portret man”.

Kunstenaar: Peter Klashorst.

Techniek: Acrylverf op canvasboard.

Jaartal: ca 1998.

Afmetingen: 48 x 40 cm.

Ingelijst: Nee.

Gesigneerd: Rechtsonder.

Herkomst: Night Gallery Donkersloot.

Zie ook de foto’s.

Afhandeling:

-Het werk kan worden afgehaald in Amsterdam.

-Het werk kan aangetekend verzonden worden via Postnl.

Verzendkosten:

Binnen Nederland: 8,00 euro.

Naar Duitsland, Frankrijk, Italië, Engeland: 15,00 euro.

Vragen? Stuur even een mailtje.

Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen voor bijzondere schilderijen, aquarellen, tekeningen, etsen, zeefdrukken, litho’s, keramiek en andere kunst.

Peter Klashorst (1957)

Alle items van deze kunstenaar(28)
Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (83)

2887 verkochte items
Dit item is verkocht voor 111,00
Starttijd:04-03-2017 om 15:18
Eindtijd:13-03-2017 om 20:18
Biedingen (15)
uz750
13 mrt. / 20:13
€ 111
VKMaarschalk
13 mrt. / 10:24
€ 101
uz750
13 mrt. / 10:24
€ 100
uz750
13 mrt. / 10:23
€ 66
VKMaarschalk
13 mrt. / 10:23
€ 61
uz750
13 mrt. / 10:23
€ 56
VKMaarschalk
13 mrt. / 10:23
€ 51
uz750
07 mrt. / 17:07
€ 40
bora
07 mrt. / 17:07
€ 35
bora
04 mrt. / 18:04
€ 30
11556
04 mrt. / 18:04
€ 25
bora
04 mrt. / 18:04
€ 20
11556
04 mrt. / 18:04
€ 12
bora
04 mrt. / 18:04
€ 10
11556
04 mrt. / 17:06
€ 1