Peter Klashorst : Zeefdruk – Vrouw met TV – gesigneerd – 1999 -Épreuve d'Artiste - Verkocht

Peter Klashorst : Zeefdruk – Vrouw met TV – gesigneerd – 1999 -Épreuve d'Artiste kopen? Bied vanaf 1!
Peter Klashorst : Zeefdruk – Vrouw met TV – gesigneerd – 1999 -Épreuve d'Artiste kopen? Bied vanaf 1!Peter Klashorst : Zeefdruk – Vrouw met TV – gesigneerd – 1999 -Épreuve d'Artiste kopen? Bied vanaf 1!Peter Klashorst : Zeefdruk – Vrouw met TV – gesigneerd – 1999 -Épreuve d'Artiste kopen? Bied vanaf 1!Peter Klashorst : Zeefdruk – Vrouw met TV – gesigneerd – 1999 -Épreuve d'Artiste kopen? Bied vanaf 1!Peter Klashorst : Zeefdruk – Vrouw met TV – gesigneerd – 1999 -Épreuve d'Artiste kopen? Bied vanaf 1!Peter Klashorst : Zeefdruk – Vrouw met TV – gesigneerd – 1999 -Épreuve d'Artiste kopen? Bied vanaf 1!Peter Klashorst : Zeefdruk – Vrouw met TV – gesigneerd – 1999 -Épreuve d'Artiste kopen? Bied vanaf 1!
  • Peter Klashorst (1957)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Een zeefdruk op geschept papier van de Nederlandse kunstenaar Peter Klashorst, gemaakt in 1999.

Handgesigneerd met zilverstift, genummerd en gedateerd met potlood en gemaakt in een oplage van 40 exemplaren. Dit is nr 22. Épreuve d'Artiste (E.A.).

Niet ingelijst.

Afmetingen: Blad, 37 x 27 cm. Beeld, 34 x 23 cm.

Herkomst: Gallery Donkersloot.

Conditie: De zeefdruk is in zeer goede staat. De bovenrand van het papier is niet recht afgesneden.

Zie ook de foto’s.

Titel: Zonder titel / titel onbekend (“Vrouw met TV”).

Kunstenaar: Peter Klashorst.

Techniek: Zeefdruk op geschept papier.

Jaartal: 1999.

Ingelijst: Nee.

Gesigneerd: Linksonder.

Oplage: 40 Exemplaren. Dit is nr 22.

Zie ook de foto’s.

Afhandeling:

-Het werk kan afgehaald worden (in Amsterdam).

-Het werk kan aangetekend verzonden worden via Postnl.

Verzendkosten:

Binnen Nederland: 8,00 euro.

Vragen? Stuur gerust even een mailtje.

Dit item is verkocht voor 75,00
Starttijd:21-01-2017 om 17:23
Eindtijd:01-02-2017 om 21:23
Biedingen (23)
Jonko_thetruth
01 feb. / 21:07
€ 75
wouterholten
01 feb. / 21:07
€ 75
Jonko_thetruth
01 feb. / 21:00
€ 70
wouterholten
01 feb. / 21:00
€ 65
Jonko_thetruth
01 feb. / 21:00
€ 60
wouterholten
01 feb. / 21:00
€ 55
Jonko_thetruth
01 feb. / 20:59
€ 50
wouterholten
01 feb. / 20:59
€ 45
Jonko_thetruth
01 feb. / 20:58
€ 40
wouterholten
01 feb. / 20:58
€ 35
Jonko_thetruth
01 feb. / 20:35
€ 30
wouterholten
01 feb. / 10:31
€ 25
ConKrijnen
26 jan. / 16:38
€ 20
Noodle
26 jan. / 16:38
€ 19
ConKrijnen
22 jan. / 22:41
€ 17
Noodle
22 jan. / 22:41
€ 15
ConKrijnen
22 jan. / 22:41
€ 13
Noodle
22 jan. / 22:41
€ 11
ConKrijnen
22 jan. / 22:41
€ 9
Noodle
22 jan. / 22:41
€ 7
ConKrijnen
22 jan. / 22:39
€ 5
Noodle
22 jan. / 22:39
€ 3
ConKrijnen
22 jan. / 21:13
€ 1