Peter Meijer - Zeefdruk op paneel - zonder titel

Peter Meijer - Zeefdruk op paneel - zonder titel kopen? Bied vanaf 150!
Peter Meijer - Zeefdruk op paneel - zonder titel kopen? Bied vanaf 150!Peter Meijer - Zeefdruk op paneel - zonder titel kopen? Bied vanaf 150!Peter Meijer - Zeefdruk op paneel - zonder titel kopen? Bied vanaf 150!
  • Peter Meijer (1953)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
DragerHout
OnderwerpAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen60 cm x 60 cm (h x b)
Lijst70 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Prachtig werk in mooi formaat.

Zeefdruk op paneel, zonder titel.

Peter Meijer (1953)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (6)
Geplaatst door  Monique09

Lid sinds 2022
0 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
70 cm
70 cm
60 cm
60 cm
Starttijd:04-07-2022 om 13:11
Eindtijd:13-07-2022 om 21:48
Openingsbod € 150
ObjectlocatieHardenberg ,  Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie