Peter Meijer - Zeefdruk, Zonder titel 4 - Ingelijst - Verkocht

Peter Meijer - Zeefdruk, Zonder titel 4 - Ingelijst kopen? Bied vanaf 80!
Peter Meijer - Zeefdruk, Zonder titel 4 - Ingelijst kopen? Bied vanaf 80!Peter Meijer - Zeefdruk, Zonder titel 4 - Ingelijst kopen? Bied vanaf 80!Peter Meijer - Zeefdruk, Zonder titel 4 - Ingelijst kopen? Bied vanaf 80!
  • Peter Meijer (1953)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstIngelijst
Afmetingen68 cm x 68 cm (h x b)
Lijst93 cm x 93 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage110/125
Zeefdruk van Peter Meijer in zijn kenmerkende staat.

Peter Meijer (1953)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (6)
Geplaatst door  VeilingmeesterCollecties
FA. (251 )

30536 verkochte items
Alle items van deze verkoper (16)
93 cm
93 cm
68 cm
68 cm
Dit item is verkocht voor 92,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:03-10-2022 om 14:50
Eindtijd:09-10-2022 om 21:12
Erasmus
09 okt. / 20:40
€ 80