Peter Motz - Spring Has Started

Peter Motz - Spring Has Started kopen? Bied vanaf 70!
Peter Motz - Spring Has Started kopen? Bied vanaf 70!Peter Motz - Spring Has Started kopen? Bied vanaf 70!Peter Motz - Spring Has Started kopen? Bied vanaf 70!Peter Motz - Spring Has Started kopen? Bied vanaf 70!Peter Motz - Spring Has Started kopen? Bied vanaf 70!Peter Motz - Spring Has Started kopen? Bied vanaf 70!Peter Motz - Spring Has Started kopen? Bied vanaf 70!Peter Motz - Spring Has Started kopen? Bied vanaf 70!Peter Motz - Spring Has Started kopen? Bied vanaf 70!Peter Motz - Spring Has Started kopen? Bied vanaf 70!
  • Peter Motz (1934-2003)
Type kunstwerkPrenten & Uitgaves
StijlRomantisch
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen37 x 52 cm (h x b)
Incl. lijst54 x 64 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
Zeefdruk van een werk van de Nederlandse kunstschilder Peter Motz (1934 - 2003). Getiteld 'Spring Has Started.' In oorspronkelijke houten lijst met de kunst achter glas. Van de zeefdruk zelf zijn de maximale afmetingen in breedte en hoogte, 52 en 37 centimeter. Breedte x hoogte van de lijst is 64 x 54 cm. Reeds ingelijst verkreeg ik dit kunststuk uit een nalatenschap. Achterplaat van de lijst is dichtgeniet en vastgelijmd.
Deze prachtige zeefdruk is onderdeel van een vier-luik: zomer, winter, lente en herfst. Dit is de ‘lente.' Alle vier originele schilderijen zijn doorgeschilderd in de lijst, wat een bijzondere diepte geeft. Het zijn olieverfschilderijen op canvas, en handgesigneerd door de kunstenaar.
Bezichtigen, bieden, ophalen, verzenden behoort tot de mogelijkheden.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Goor, Nederland
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 15,00
Naar België € 34,00
Naar Duitsland € 34,00
Europese Unie € 34,00
Wereldwijd € 110,00

Peter Motz (1934-2003)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  Mandalartist
Lid sinds 2023
1 verkochte items
64 cm
54 cm
52 cm
37 cm