Peter Nieuwendijk - venster op de tijd

Peter Nieuwendijk - venster op de tijd kopen? Bied vanaf 250!
Peter Nieuwendijk - venster op de tijd kopen? Bied vanaf 250!Peter Nieuwendijk - venster op de tijd kopen? Bied vanaf 250!Peter Nieuwendijk - venster op de tijd kopen? Bied vanaf 250!
  • Peter Nieuwendijk (1946)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 2000
Techniek Gemengde Techniek
Drager Paneel
Onderwerp Abstract
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 100 x 80 cm (h x b)
Incl. lijst 102 x 82 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
arcryl, hout, gemengde techniek. Werk uit de serie 'blik op de wereld'
in atelieropslag bewaard
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Hillegom, Nederland
Binnen Nederland € 7,25
Naar België € 13,00
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 25,25

Peter Nieuwendijk (1946)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (5)

Geplaatst door  endyk177
267 verkochte items
Alle items (8)
82 cm
102 cm
80 cm
100 cm