Peter Redert - shoe shine – potlood tekening - Verkocht

Peter Redert - shoe shine – potlood tekening kopen? Bied vanaf 35!
Tekening / Aquarel

Peter Redert - shoe shine – potlood tekening kopen? Bied vanaf 35!Peter Redert - shoe shine – potlood tekening kopen? Bied vanaf 35!Peter Redert - shoe shine – potlood tekening kopen? Bied vanaf 35!Peter Redert - shoe shine – potlood tekening kopen? Bied vanaf 35!
  • Peter Redert (1948)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Jaartal 1976
Techniek Potlood
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 23 x 18 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Gesigneerde potlood tekening van de kunstenaar Peter Redert (1948) uit 1976 De tekening is rechtsonder gesigneerd. Afmeting 23 x 18 cm (hxb) De tekening is in goede staat. Links boven is een lichte vlek/veeg zichtbaar Ook zijn er een paar lichte oxidatie stipjes zichtbaar.
Links boven is een lichte vlek/veeg zichtbaar Ook zijn er een paar lichte oxidatie stipjes zichtbaar.
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50

Peter Redert (1948)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Fojo
312 verkochte items
Alle items (98)
18 cm
23 cm