Imanol Marrodán - 14/08/2008 13:26 (serie identiteitsgetuigenissen)
Val-Saint-Lambert - 6 wijnglazen Berncastel motief
Jack Youngerman - "Galaxy Red" 1989 - editie 150
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
aquarel/ inkt van Peter Satijn uit 1979
Afmeting 42 x 29,5 cm
Maat lijst 65 x 50 cm
Het werk is in goede staat.
Ingelijst zonder glas
Het werk is afkomstig uit de voormalige BKR regeling en is daar ook geregistreerd.
Op afspraak onder kantoortijden ophalen in Enschede of verpakking- en verzendkosten a E 9,00 voor koper (binnen Nederland).