Peter Satijn - Peter Satijn aquarel /inkt 1979 - Verkocht

Peter Satijn aquarel /inkt 1979 kopen? Bied vanaf 1!
Grafiek (handgesigneerd)

Peter Satijn aquarel /inkt 1979 kopen? Bied vanaf 1!Peter Satijn aquarel /inkt 1979 kopen? Bied vanaf 1!
  • Peter Satijn (1946)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

aquarel/ inkt van Peter Satijn uit 1979

Afmeting 42 x 29,5 cm

Maat lijst 65 x 50 cm

Het werk is in goede staat.

Ingelijst zonder glas

Het werk is afkomstig uit de voormalige BKR regeling en is daar ook geregistreerd.

Op afspraak onder kantoortijden ophalen in Enschede of verpakking- en verzendkosten a E 9,00 voor koper (binnen Nederland).

Peter Satijn (1946)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  DRK
76 verkochte items

Starttijd11-9-2013 om 23:04
Eindtijd25-9-2013 om 23:14
Biedingen (13)
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken