Phil Grisel - Abstract werk in rood.

Phil Grisel - Abstract werk in rood. kopen? Bied vanaf 175!
Phil Grisel - Abstract werk in rood. kopen? Bied vanaf 175!Phil Grisel - Abstract werk in rood. kopen? Bied vanaf 175!Phil Grisel - Abstract werk in rood. kopen? Bied vanaf 175!Phil Grisel - Abstract werk in rood. kopen? Bied vanaf 175!Phil Grisel - Abstract werk in rood. kopen? Bied vanaf 175!Phil Grisel - Abstract werk in rood. kopen? Bied vanaf 175!
  • Phil Grisel (1923)
Jaartal1986
OnderwerpAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen35 cm x 45 cm (h x b)
Lijst37 cm x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
* Fraai abstract werk in vnl. rood van de kunstenaar Phil Grisel.
* Werk is l.o. gesigneerd en gedateerd.
*Komt uit nalatenschap en de authenticiteit wordt door mij volledig gegarandeert.
*Hoewel vrij onbekend was Phil Grisel (1923-2008) een bijzonder veelzijdig en begaafd kunstenaar. Als schilder werkte hij in uiteenlopende stijlen, van figuratief tot zeer abstract.
*Verzending is aangetekend, verzekerd en goed verpakt

Werk is in goede staat. Lijst eveneens in rood geschilderd is door de kunstenaar bewust zo gedaan.

Phil Grisel (1923)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (7)
Geplaatst door  Strechgel
FA. (22)

718 verkochte items
Alle items van deze verkoper (31)
47 cm
37 cm
45 cm
35 cm
Starttijd:08-05-2022 om 16:49
Eindtijd:22-05-2022 om 19:11
Openingsbod € 175
ObjectlocatieUtrecht, Nederland