Philip Boas - Liefde is

Philip Boas - Liefde is kopen? Bied vanaf 25!
Philip Boas - Liefde is kopen? Bied vanaf 25!Philip Boas - Liefde is kopen? Bied vanaf 25!
  • Philip Boas (1949)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1979
TechniekDroge Naald
StijlSurrealistisch
OnderwerpPortret
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen25 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage2/25
Fraai surrealistisch werkje van Boas.in goede staat.

Philip Boas (1949)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (97 )

2579 verkochte items
Alle items van deze verkoper (468)
32 cm
25 cm
Starttijd:13-09-2022 om 14:42
Eindtijd:27-09-2022 om 21:31
Openingsbod € 25
ObjectlocatieGorinchem,  Nederland