Pie Schmitz - Daniken

Pie Schmitz - Daniken kopen? Bied vanaf 400!
Pie Schmitz - Daniken kopen? Bied vanaf 400!Pie Schmitz - Daniken kopen? Bied vanaf 400!
  • Pie Schmitz (1904-1972)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 1946
Stijl Klassiek
Onderwerp Landschap
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 65 x 105 cm (h x b)
Incl. lijst 70 x 110 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Prachtig schilderij met lijst
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Geleen, Nederland

Pie Schmitz (1904-1972)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  ChantalM
Lid sinds 2026
0 verkochte items
Alle items (1)
110 cm
70 cm
105 cm
65 cm