Pierre Ernest Ballue: Olieverf op doek, Heuvellandschap - Ingelijst - Verkocht

Pierre Ernest Ballue: Olieverf op doek, Heuvellandschap - Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!
Pierre Ernest Ballue: Olieverf op doek, Heuvellandschap - Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!Pierre Ernest Ballue: Olieverf op doek, Heuvellandschap - Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!
  • Pierre Ernest Ballue (1855-1928)

Zeer mooi schilderij van een heuvellandschap met enkele huisjes bij een rivier. Het werk van de kunstenaar Pierre Ernest Ballue wordt gerekend tot de zeer bekende stroming ‘School van Barbizon’. Zijn werk brengt dan ook met name op veilingen in Frankrijk  hoge bedragen op.

Titel: Heuvellandschap bij een rivier
Jaartal: Onbekend
Afmetingen doek: 50 cm x 65 cm (afmetingen lijst: 62,5 cm x 77,5 cm)
Gesigneerd: Ja, handgeschreven
Ingelijst: Ja in een mooie decoratieve lijst; kan direct aan de muur
Materiaal: Olieverf op doek
Herkomst: Op verso sticker van Kunsthandel JAS te Amersfoort

Conditie:
In goede staat, maar met lichte beschadigingen aan de randen van het doek bij de lijst.

Kleine beschadigingen aan lijsten en passe-partouts worden niet beschreven, tenzij een lijst een nadrukkelijke meerwaarde heeft. Indien een werk achter glas is ingelijst en het glas is kapot, zal dit wel vermeld worden. Bij foto´s van ingelijste werken kan spiegeling zichtbaar zijn.

Verzendkosten:
Dit werk kan niet worden verzonden.  Afhalen in Amsterdam-ZO tijdens kantooruren (op afspraak) zonder extra kosten. Bezorging is mogelijk voor 40 euro binnen NL (M.u.v. De Eilanden/Zeeuws Vlaanderen).

Garantie:
Dit werk is volledig door Kunstveiling.nl gegarandeerd.

Bezichtigen:
Het is mogelijk om dit werk vooraf te bezichtigen. Ondanks dat u een aankoopgarantie heeft, kunt u het werk bekijken voordat u een bod uitbrengt. U kunt contact opnemen via de knop “Stel de verkoper een vraag” om een afspraak te maken. Bezichtigen kan in Amsterdam-ZO, tijdens kantooruren, maar alleen op afspraak.

Pierre Ernest Ballue (1855-1928)

Frans Frans

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (350)

Lid sinds 2010
48171 verkochte items
Alle items van deze verkoper (689)
Dit item is verkocht voor 150,00
Starttijd:27-05-2014 om 15:04
Eindtijd:02-06-2014 om 15:04
Jansen74
01 jun. / 11:31
€ 150