Pierre van Dijk - Vrouw aan rivier

Pierre van Dijk - Vrouw aan rivier kopen? Bied vanaf 4500!
Pierre van Dijk - Vrouw aan rivier kopen? Bied vanaf 4500!Pierre van Dijk - Vrouw aan rivier kopen? Bied vanaf 4500!Pierre van Dijk - Vrouw aan rivier kopen? Bied vanaf 4500!Pierre van Dijk - Vrouw aan rivier kopen? Bied vanaf 4500!Pierre van Dijk - Vrouw aan rivier kopen? Bied vanaf 4500!Pierre van Dijk - Vrouw aan rivier kopen? Bied vanaf 4500!Pierre van Dijk - Vrouw aan rivier kopen? Bied vanaf 4500!Pierre van Dijk - Vrouw aan rivier kopen? Bied vanaf 4500!Pierre van Dijk - Vrouw aan rivier kopen? Bied vanaf 4500!
  • Pierre van Dijk (1950)
Type kunstwerk Schilderij
Periode 2000 t/m Heden
Stijl Impressionistisch
Onderwerp Landschap
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 80 x 60 cm (h x b)
Incl. lijst 100 x 86 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Mooi impressionistisch olieverfschilderij.
Geschilderd in de Franse periode van Pierre van Dijk in de Dordogne.
Van de kunstenaar zelf aangekocht.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Dongen, Nederland

Pierre van Dijk (1950)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Ruby07
Lid sinds 2026
0 verkochte items
Alle items (1)
86 cm
100 cm
60 cm
80 cm