Piet Arends - stads gezicht

Piet Arends - stads gezicht kopen? Bied vanaf 500!
  • Piet Arends (1918-1986)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 1968
Drager Paneel
Stijl Romantisch
Onderwerp Stadsgezicht
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 45 x 35 cm (h x b)
Incl. lijst 55 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
het is in een romatische stijl geschilderd met olie verf op paneel
het is een werk wat bij hem zelf heeft gehangen en was prive
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Niet gevonden, Nederland

Piet Arends (1918-1986)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  velo
Lid sinds 2022
0 verkochte items
45 cm
55 cm
35 cm
45 cm