Dit schilderij is van de Nederlandse kunstenaar Piet Bouter (1887-1968). Op het paneel zijn molens en boerderijen aan het water te zien. Enkele boeren zitten voor de boerderij en op het water zijn enkele bootjes te zien. Het schilderij is 28 x 37 cm (44 x 53 cm inclusief lijst), rechtsonder en verso gesigneerd. Het werk is in zeer goede staat.
Zeer Goed
Geen beschadigingen aan het paneel. De lijst met enkele kleine schilfers en licht verkleurd.
Tot 5 kg.
€ 12,00