5. Piet Bouter

Piet Bouter (1887-1968)

4 aangeboden items / 19 verkochte items

FA. (26 x Favoriet)

Den Haag 1887-1968 De kunstschilder Pieter Adrianus BOUTER werd geboren in Den Haag en woonde en werkte daar ook hoofdzakelijk .Hij vormde voornamelijk zichzelf. Hij schilderde evenals zijn broer Cor Bouter veel landschappen met vee en heidelandschappen met schapen. Een groot deel van hun schilderijen werd ge_xporteerd naar Amerika.info: Pieter A. Scheen, rkd

4 aangeboden items van deze kunstenaar

Piet Bouter - C4566, Koeien langs de vaart kopen? Bied vanaf 500!

Piet Bouter - C4566, Koeien langs de vaart

Geplaatst doorMarsmeijer

Afmetingen61.5 cm x 81.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Piet Bouter - (1887-1968) - Hollands landschap - "Boerin met koeien op landweg". kopen? Bied vanaf 345!

Piet Bouter - (1887-1968) - Hollands landschap - "Boerin met koeien op landweg".

Geplaatst doorJaBijst

Afmetingen62 cm x 82 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Piet Bouter - landschap met schapen (1887-1968) kopen? Bied vanaf 400!

Piet Bouter - landschap met schapen (1887-1968)

Geplaatst doorJantinus

Afmetingen74 cm x 94 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Piet Bouter - Molens en boerderij aan het water kopen? Bied vanaf 140!

Piet Bouter - Molens en boerderij aan het water

Geplaatst doorDheemskerk

Afmetingen44 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst