Piet Cottaar - Klaprozen

Piet Cottaar - Klaprozen kopen? Bied vanaf 200!
Piet Cottaar - Klaprozen kopen? Bied vanaf 200!Piet Cottaar - Klaprozen kopen? Bied vanaf 200!Piet Cottaar - Klaprozen kopen? Bied vanaf 200!
  • Piet Cottaar (1878-1950)
StijlKlassiek
OnderwerpBloemen en Planten
IngelijstIngelijst
Afmetingen60 cm x 50 cm (h x b)
Lijst79 cm x 69 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
De klaprozen staan in een tinnen vaas. 4 bloeiende en een paar in de knop.

Het schilderij komt uit een erfenis en heeft altijd gehangen.

Piet Cottaar (1878-1950)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  norbas7175

Lid sinds 2022
0 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
69 cm
79 cm
50 cm
60 cm
Starttijd:25-06-2022 om 15:43
Eindtijd:08-07-2022 om 22:52
Openingsbod € 200
ObjectlocatieBergen nh,  Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie