5. Piet Cottaar

Piet Cottaar (1878-1950)

1 aangeboden items / 4 verkochte items

FA. (5 x Favoriet)

Piet COTTAAR (1878-1950)

Laatste
kans
Piet Cottaar - Stilleven kopen? Bied vanaf 405!

Piet Cottaar - Stilleven

Geplaatst doorZeepaard

Eindtijd31-07-2021 om 22:41

Afmetingen96 cm x 126 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst