Albert Cambeen - Aquatint & Aquarel
Leonore Adler - Frankfort bij nacht
Henri Jacobs - Studie voor Igitur
Type kunstwerk | Schilderij |
Jaartal | 1956 |
Techniek | Olieverf |
Drager | Canvas (Doek) |
Stijl | Surrealistisch |
Onderwerp | Portret |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 100 x 75 cm (h x b) |
Incl. lijst | 106 x 81 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Goed |
Oud doek door mijzelf ingelijst | |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Wapenveld, Nederland |
Objectlocatie | Wapenveld, Nederland |
Starttijd | 20-12-2018 om 14:39 |
Eindtijd | 3-1-2019 om 22:05 |