Pieter Becks - rechthoek, cirkel, driehoek, vierkant - Verkocht

Pieter Becks - rechthoek, cirkel, driehoek, vierkant kopen? Bied vanaf 1!
Pieter Becks - rechthoek, cirkel, driehoek, vierkant kopen? Bied vanaf 1!Pieter Becks - rechthoek, cirkel, driehoek, vierkant kopen? Bied vanaf 1!Pieter Becks - rechthoek, cirkel, driehoek, vierkant kopen? Bied vanaf 1!
  • Pieter Becks
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1995
TechniekHout/Linosnede
StijlExpressionistisch
OnderwerpNaakt
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage100 exemplaren
Fraai linodruk van Becks. Gesigneerd en genummerd door de kunstenaar.  U kunt het werk vooraf komen bekijken in de schatkamer van  galerie Rotor in Gorinchem of na aankoop ophalen. Het werk kan ook verzonden worden via aangetekende post. Ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.

Pieter Becks

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (97 )

2579 verkochte items
Alle items van deze verkoper (468)
65 cm
50 cm
Dit item is verkocht voor 5,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:18-10-2022 om 12:35
Eindtijd:01-11-2022 om 22:31
Biedingen (4)
JohannavanDijk
01 nov. / 22:24
€ 5
Chandler
01 nov. / 22:24
€ 5
JohannavanDijk
26 okt. / 19:11
€ 3
Lottekrul
18 okt. / 23:01
€ 1