Pieter Cornelis Dommersen - (1834-1912) Zeegezicht

Pieter Cornelis Dommersen - (1834-1912) Zeegezicht kopen? Bied vanaf 600!
Pieter Cornelis Dommersen - (1834-1912) Zeegezicht kopen? Bied vanaf 600!Pieter Cornelis Dommersen - (1834-1912) Zeegezicht kopen? Bied vanaf 600!Pieter Cornelis Dommersen - (1834-1912) Zeegezicht kopen? Bied vanaf 600!Pieter Cornelis Dommersen - (1834-1912) Zeegezicht kopen? Bied vanaf 600!Pieter Cornelis Dommersen - (1834-1912) Zeegezicht kopen? Bied vanaf 600!Pieter Cornelis Dommersen - (1834-1912) Zeegezicht kopen? Bied vanaf 600!Pieter Cornelis Dommersen - (1834-1912) Zeegezicht kopen? Bied vanaf 600!Pieter Cornelis Dommersen - (1834-1912) Zeegezicht kopen? Bied vanaf 600!Pieter Cornelis Dommersen - (1834-1912) Zeegezicht kopen? Bied vanaf 600!
  • Pieter Cornelis Dommersen (1834-1912)
Type kunstwerk Schilderij
Periode 1800 t/m 1899
Drager Paneel
Stijl Klassiek
Onderwerp Zeegezicht
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 17 x 24 cm (h x b)
Incl. lijst 31 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Pieter Cornelis Dommershuijzen (1834-1912)
Zeegezicht
Olieverf op Paneel
Gesigneerd Linksonder
Goede Conditie
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 25,00
Wereldwijd € 40,00

Pieter Cornelis Dommersen (1834-1912)

Nederlands Nederlands Engels Engels Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Amsterdam75
144 verkochte items
Alle items (6)
38 cm
31 cm
24 cm
17 cm