Pieter Duijser - Gemengde techniek / collage, Zonder titel - Ingelijst - Verkocht

Pieter Duijser - Gemengde techniek / collage, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
Tekening / Aquarel

Pieter Duijser - Gemengde techniek / collage, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Pieter Duijser - Gemengde techniek / collage, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Pieter Duijser - Gemengde techniek / collage, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
  • Pieter Duijser (1955)
Type kunstwerkTekening / Aquarel
Jaartal1983
TechniekCollage
OnderwerpAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen32 x 25 cm (h x b)
Incl. lijst66 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Tevens is het mogelijk uw aankopen te laten bezorgen door de koerier. De kosten hiervan staan onder aan de omschrijving vermeld.

Het werk is zeer licht verkleurd, maar verkeert verder in goede staat.

Pieter Duijser (1955)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  veilingmeester
Lid sinds 2010
52205 verkochte items
51 cm
66 cm
25 cm
32 cm