Pieter Groeneveldt - Bloemenvaas - Verkocht

Pieter Groeneveldt - Bloemenvaas kopen? Bied vanaf 50!
Pieter Groeneveldt - Bloemenvaas kopen? Bied vanaf 50!Pieter Groeneveldt - Bloemenvaas kopen? Bied vanaf 50!
  • Pieter Groeneveldt (1889-1982)
TypeGlas / Keramiek
StijlArt Deco
Afmetingen17 cm x 17 cm (h x b)
GemerktGemerkt/Merksticker
Mooie kenmerkende vaas van Pieter Groeneveld, prachtige kleur.

Pieter Groeneveldt (1889-1982)

NederlandsNederlandsAlle items van deze designer (1)
Geplaatst door  Margie
FA. (24)

352 verkochte items
Alle items van deze verkoper (16)
17 cm
17 cm
Dit item is verkocht voor 46,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:04-08-2022 om 12:36
Eindtijd:30-08-2022 om 19:45
kmeijlink
30 aug. / 17:24
€ 40