Pieter Herfst - C3739-3 - Chrysanten en kristallen vaas

Pieter Herfst - C3739-3 - Chrysanten en kristallen vaas kopen? Bied vanaf 95!

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 87,40 (Incl. 15% veilingkosten)

Pieter Herfst - C3739-3 - Chrysanten en kristallen vaas kopen? Bied vanaf 95!Pieter Herfst - C3739-3 - Chrysanten en kristallen vaas kopen? Bied vanaf 95!Pieter Herfst - C3739-3 - Chrysanten en kristallen vaas kopen? Bied vanaf 95!

Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (74)

1130 verkochte items
  • Pieter Herfst (1911-1983)
TypeTekening / Aquarel
TechniekAquarel
StijlImpressionistisch
OnderwerpStilleven
IngelijstIngelijst
Afmetingen47.5 cm x 53 cm (h x b)
Lijst62.5 cm x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Aquarel, stilleven met Chrysanten en kristallen vaas, r.o. gesigneerd, beeldmaat: 47,5 x 53, lijstmaat: 62,5 x 68.

ConditieRedelijk

Papier vergeeld, waterschade, lijst: waterschade in linker boven en onderhoek

Dit item is verkocht voor 87,40(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:06-09-2019 om 11:47
Eindtijd:02-02-2020 om 19:17

Biedingen (1):

mce250
2 feb. / 19:10
€ 76