Dit schilderij is van de Nederlandse kunstenaar Pieter ten Cate (1902-1996). Op dit doek is een landschap te zien. De bomen nabij het water zijn gehuld in groene en gouden bladeren onder een heldere blauwe lucht. Het werk is 65 x 94 cm (77 x 106 cm inclusief lijst) en rechtsonder gesigneerd.
Goed
Craquelé en spierraam lijnen zichtbaar op het doek. Twee minuscule gaatjes in het doek. Verder in goede staat.
Tot 10 kg.
€ 11,00