G.J. Bos Lithografieën Uitgave van P.C. Hoogt Rotterdam Steendrukkerij Pieter Willem Marinus Trap Gezicht op het sociëteitsgebouw van de Maatschappij tot Nut der Zeevaart en de Rotterdamse Telegraaf Maatschappij. De telegraaf verbinding tussen Rotterdam en Brouwershaven (halverwege Rotterdam en Batavia) werd onderhouden vanuit het oude gebouw van de Maatschappij tot Nut der Zeevaart (op het dak de antenne voor de telegraafverbinding).
Het gebouw van de Sociëteit van de Maatschappij tot Nut der Zeevaart is gerealiseerd in of voor 1848 . In de jaren na 1910 kreeg de 'Svenska Kyrkans Sjomansvard' voor de Zweedse zeelieden in Rotterdam de beschikking over het gebouw op de hoek van de Boompjes dat geheel als kerkelijk centrum werd ingericht. Het werd totaal verwoest tijdens de oorlogshandelingen op 14 mei 1940.
Zeer Goed
Werk in goede staat Lijst wat verouderd en kleine beschadigingen.Let op: op de achterkant een persoonlijk afscheidswoord van collega's aan mijn vader i.h.k.v. zijn afscheid op werk 1979.
Tot 2 kg.
€ 8,70
Naar België
€ 15,00
€ 15,00
Europese Unie
€ 15,00
Wereldwijd
€ 25,25
Extra