| Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
| Periode | 1900 t/m 1944 |
Potloodtekening van Pieter van der Brug, handgesigneerd rechts onder.
Afmetingen inclusief lijst: breedte 45 cm.
hoogte 35 cm.
In zeer goede staat en professioneel ingelijst. Verzendkosten 8,60 (NL) 14,65 (B). Risico voor de koper. Afhalen kan ook; in Sloten (frl.)
| Transport | |
| Garantie | |