Pieter Vermeulen - Verrassing

Pieter Vermeulen - Verrassing kopen? Bied vanaf 1000!
Pieter Vermeulen - Verrassing kopen? Bied vanaf 1000!Pieter Vermeulen - Verrassing kopen? Bied vanaf 1000!Pieter Vermeulen - Verrassing kopen? Bied vanaf 1000!Pieter Vermeulen - Verrassing kopen? Bied vanaf 1000!Pieter Vermeulen - Verrassing kopen? Bied vanaf 1000!
  • Pieter Vermeulen (1949)
Jaartal2007
TechniekAcryl
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen70 x 150 cm (h x b)
Incl. lijst76 x 156 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Abstract schilderij 'Verrassing', Pieter Vermeulen (2007).
Acryl op linnen, 70x150
Ingelijst, zilver/zwart
Nieuwwaarde 2700,-
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Zwolle, Nederland

Starttijd1-9-2023 om 9:49
Eindtijd10-9-2023 om 22:29
Openingsbod € 1.000
ObjectlocatieZwolle,  Nederland