Ricardo Carpani - Plaat/gravure door Ricardo Carpani
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Jaartal | 2011 |
Techniek | Penseel (Inkt) |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Portret |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 40.5 x 29.5 cm (h x b) |
Incl. lijst | 49.5 x 38 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Een werk uit 2011 van de Nederlandse kunstenaar Pieter Zandvliet (1969).
-Gesigneerd, gedateerd en ook met een stempel van de kunstenaar rechtsonder.
-Ingelijst in een houten lijst met glasplaat.
-Afmetingen: Lijst, 49,5 x 38 cm. Blad, 40,5 x 29,5 cm.
-Conditie: De tekening is in zeer goede staat. De lijst heeft slijtplekjes.
Zie ook de foto’s.
Kan zo aan de muur.
(Wij bieden nog een werk van Pieter Zandvliet ter veiling aan. Klik hiervoor op “Alle items van deze aanbieder”).
Informatie over de kunstenaar:
Jan Willem Pieter Zandvliet (Leiden, 14 april 1969) is een Nederlandse, multimediale kunstenaar. Hij heeft zich gespecialiseerd in schilderen en tekenen, maar begeeft zich soms ook op literair en cinematografisch vlak. Kenmerkend is zijn stripachtige schilderstijl en zijn aandacht voor het zetten van zijn lijnen.
Opleiding: het Grafische Lyceum Rotterdam (1983-1987), de Vrije Academie in Den Haag bij (1988-1992).
Pieter Zandvliet begon tijdens de jaren ‘80 zijn creatieve carrière met muurschilderingen en graffiti en als striptekenaar voor het culturele tijdschrift Freelook.
Behalve met strips experimenteerde Zandvliet ook met andere kunstvormen. Hij hield in 1994 zijn eerste solotentoonstelling in Slaphanger met zogenaamde "gesmolten kunst": gesmolten plastic (vooral Barbiepoppen) werd vervormd tot surrealistische kunstwerken. Vanaf 1998 werd schilderen zijn hoofdbezigheid.
Zijn werk wordt gekarakteriseerd door het gebruik van psychedelische en contrasterende kleuren en dikke randen. Zandvliets kunst is beïnvloed door underground strips, pop-art en Spaanse, Mexicaanse, Afrikaanse, Indonesische en Amerikaanse kunst en cultuur. Hij beschrijft zijn werk als een poging om zijn "dromen, fantasieën en dingen die hem omringen in schilderijen te verenigen." Pieter Zandvliet maakt geen voorschetsen en werkt vooral instinctief.
Afhandeling:
-Het werk kan afgehaald worden in Amsterdam.
-Het werk kan aangetekend verzonden worden via PostNL.
Verzendkosten:
Binnen Nederland: 8,00 euro.
Naar België, Duitsland, Frankrijk: 15,00 euro.
Vragen? Stuur even een mailtje.
Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.
Conditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
De tekening is in zeer goede staat. De lijst heeft slijtplekjes. Zie ook de foto’s. Kan zo aan de muur. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Amsterdam, Nederland |
Starttijd | 17-5-2021 om 10:49 |
Eindtijd | 24-9-2021 om 13:45 |