Plateelbakkerij Zenith - Twee bizare kleine vazen

Plateelbakkerij Zenith - Twee bizare kleine vazen kopen? Bied vanaf 40!
Plateelbakkerij Zenith - Twee bizare kleine vazen kopen? Bied vanaf 40!Plateelbakkerij Zenith - Twee bizare kleine vazen kopen? Bied vanaf 40!Plateelbakkerij Zenith - Twee bizare kleine vazen kopen? Bied vanaf 40!Plateelbakkerij Zenith - Twee bizare kleine vazen kopen? Bied vanaf 40!Plateelbakkerij Zenith - Twee bizare kleine vazen kopen? Bied vanaf 40!Plateelbakkerij Zenith - Twee bizare kleine vazen kopen? Bied vanaf 40!Plateelbakkerij Zenith - Twee bizare kleine vazen kopen? Bied vanaf 40!Plateelbakkerij Zenith - Twee bizare kleine vazen kopen? Bied vanaf 40!Plateelbakkerij Zenith - Twee bizare kleine vazen kopen? Bied vanaf 40!Plateelbakkerij Zenith - Twee bizare kleine vazen kopen? Bied vanaf 40!Plateelbakkerij Zenith - Twee bizare kleine vazen kopen? Bied vanaf 40!Plateelbakkerij Zenith - Twee bizare kleine vazen kopen? Bied vanaf 40!Plateelbakkerij Zenith - Twee bizare kleine vazen kopen? Bied vanaf 40!Plateelbakkerij Zenith - Twee bizare kleine vazen kopen? Bied vanaf 40!
  • Plateelbakkerij Zenith (1749-1984)
Type kunstwerk Glas / Keramiek
Stijl Art Deco
Afmetingen 10 x 12 x 12 cm (h x b x d)
Gewicht 1670 gram
Gemerkt Handgesigneerd
Twee vazen uit Gouda, Nederland. Het merk, dat een gekroond 'ZG'-monogram (voor 'Zenith Gouda') en de nummers '1839' en 'A S 1749',en nummer 1576 bevat, identificeert het stuk als afkomstig van Plateelbakkerij en Pijpenfabrieken Zenith, P.J. van der Want.
Het ruilen en retourneren is niet toegestaan. Bij breekbaar items zijn extra kosten van  € 2,99  voor verzekering.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Valkenswaard, Nederland
Binnen Nederland € 8,70