Plateelbakkerij Zenith - Vintage Fruittest

Plateelbakkerij Zenith - Vintage Fruittest kopen? Bied vanaf 1!

Glas / Keramiek

Verkoopprijs: € 17,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Plateelbakkerij Zenith - Vintage Fruittest kopen? Bied vanaf 1!Plateelbakkerij Zenith - Vintage Fruittest kopen? Bied vanaf 1!Plateelbakkerij Zenith - Vintage Fruittest kopen? Bied vanaf 1!Plateelbakkerij Zenith - Vintage Fruittest kopen? Bied vanaf 1!Plateelbakkerij Zenith - Vintage Fruittest kopen? Bied vanaf 1!Plateelbakkerij Zenith - Vintage Fruittest kopen? Bied vanaf 1!Plateelbakkerij Zenith - Vintage Fruittest kopen? Bied vanaf 1!Plateelbakkerij Zenith - Vintage Fruittest kopen? Bied vanaf 1!Plateelbakkerij Zenith - Vintage Fruittest kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  woerro
FA. (31)

1846 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Plateelbakkerij Zenith (1749-1984)
TypeGlas / Keramiek
Periode1950 t/m 1979
StijlFifties
Afmetingen8 cm x 17 cm x 17 cm (h x b x d)
GemerktHandgesigneerd
Toffe platelen fruittest van plateelbakkerij Zenith uit Gouda. De fruittest is uitgevoerd in zachtgeel en wit en op de witte achtergrond in aarderood de decoratie van verschillend fruit zoals; pruimen, kruisbessen, bramen etc. De fruittest heeft een kleine losse binnenschaal ook in geel uitgevoerd. De fruittest ia aan de achterzijde met de hand gemerkt en gesigneerd SJ die zijn de initialen van de ontwerper. In zeer goede conditie, alleen de binnenschaal heeft twee minimale fleebites op het glazuur.

In zeer goede gebruikte conditie, alleen de binnenschaal heeft twee minimale fleebites.

Dit item is verkocht voor 17,25(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:24-07-2020 om 17:09
Eindtijd:03-08-2020 om 22:04

Biedingen (5):

KunstenVliegwerk
31 jul. / 19:00
€ 15
Jean11
31 jul. / 19:00
€ 10
Jean11
31 jul. / 17:16
€ 5
Lillegaarde
31 jul. / 17:16
€ 3
Jean11
28 jul. / 12:15
€ 1