Plateelfabriek Schoonhoven N.V. - Tegel 25 jaar bevrijding ontwerp Gerrit Neve - Verkocht

Plateelfabriek Schoonhoven N.V. - Tegel 25 jaar bevrijding ontwerp Gerrit Neve kopen? Bied vanaf 1!
Glas / Keramiek

Plateelfabriek Schoonhoven N.V. - Tegel 25 jaar bevrijding ontwerp Gerrit Neve kopen? Bied vanaf 1!Plateelfabriek Schoonhoven N.V. - Tegel 25 jaar bevrijding ontwerp Gerrit Neve kopen? Bied vanaf 1!Plateelfabriek Schoonhoven N.V. - Tegel 25 jaar bevrijding ontwerp Gerrit Neve kopen? Bied vanaf 1!Plateelfabriek Schoonhoven N.V. - Tegel 25 jaar bevrijding ontwerp Gerrit Neve kopen? Bied vanaf 1!
  • Plateelfabriek Schoonhoven N.V. (1920)
Type kunstwerkGlas / Keramiek
Jaartal1970
StijlDutch Design
Afmetingen1 x 14 x 14 cm (h x b x d)
GemerktOngesigneerd/Drukgesigneerd
Tegel 25 jaar bevrijding ontwerp van de Schoonhovense kunstenaar Gerrit Neve, uitgevoerd bij de plateelbakkerij Schoonhoven. In prima onbeschadigde conditie.
Onbeschadigde conditie
Binnen Nederland € 10,00

Plateelfabriek Schoonhoven N.V. (1920)

Geplaatst door  woerro
2220 verkochte items
Alle items van deze verkoper (6)
14
1
14