Plateelfabriek Schoonhoven N.V. - Tegel 25 jaar bevrijding ontwerp Gerrit Neve - Verkocht

Plateelfabriek Schoonhoven N.V. - Tegel 25 jaar bevrijding ontwerp Gerrit Neve kopen? Bied vanaf 1!
Plateelfabriek Schoonhoven N.V. - Tegel 25 jaar bevrijding ontwerp Gerrit Neve kopen? Bied vanaf 1!Plateelfabriek Schoonhoven N.V. - Tegel 25 jaar bevrijding ontwerp Gerrit Neve kopen? Bied vanaf 1!Plateelfabriek Schoonhoven N.V. - Tegel 25 jaar bevrijding ontwerp Gerrit Neve kopen? Bied vanaf 1!Plateelfabriek Schoonhoven N.V. - Tegel 25 jaar bevrijding ontwerp Gerrit Neve kopen? Bied vanaf 1!
  • Plateelfabriek Schoonhoven N.V. (1920)
TypeGlas / Keramiek
Jaartal1970
StijlDutch Design
Afmetingen1 cm x 14 cm x 14 cm (h x b x d)
GemerktOngesigneerd/Drukgesigneerd
Tegel 25 jaar bevrijding ontwerp van de Schoonhovense kunstenaar Gerrit Neve, uitgevoerd bij de plateelbakkerij Schoonhoven. In prima onbeschadigde conditie.

Onbeschadigde conditie

Plateelfabriek Schoonhoven N.V. (1920)

Geplaatst door  woerro
FA. (37)

2141 verkochte items
Alle items van deze verkoper (7)
14
1
14
Dit item is verkocht voor 5,00
Starttijd:19-12-2019 om 21:59
Eindtijd:30-12-2020 om 19:27
Biedingen (3)
BTN
27 dec. / 18:50
€ 5
zusterl
27 dec. / 12:36
€ 3
ArthurtA
21 dec. / 20:03
€ 1