U vindt hier een overzicht van het populaire aanbod op Kunstveiling. Bezoekers kunnen items toevoegen aan hun favoriete items. Items die vaak als favoriet zijn aangemerkt worden hier getoond. Bovenaan staan de populaire items die bij aflopen, maar onderaan de pagina kunt u klikken op “bekijk al het populaire veilingaanbod” en dan kunt u ook filteren op categorie of type kunst. Wilt u al het actuele aanbod in de veiling zien, klik dan op “volledig aanbod”.
Techniek | Terragravure |
Afmetingen | 95.5 x 74 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 81 x 59.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 66 x 51 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 67 x 51 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | IJzer |
Afmetingen | 56 x 73 x 0.3 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 110 x 90 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Pastel/Krijt |
Afmetingen | 40 x 30 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 90 x 70 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 70 x 77 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 34 x 49 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 23 x 33 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Goud |
Afmetingen | 6.5 x 3.0 cm (h x b) |
Gewicht | 8.2 g |
Gesigneerd | Nederlands keur |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 29 x 29 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 25 x 30 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Sjabloondruk |
Afmetingen | 25 x 19 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 22 x 35 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 36 x 29 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Zeefdruk |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Gouache |
Afmetingen | 25 x 34 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 65 x 63 cm (h x b) |
Techniek | Ets/Aquatint |
Afmetingen | 113 x 76 cm (h x b) |
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 91 x 64 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 51 x 41 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Acryl |
Afmetingen | 53 x 43 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Paneel |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 127 x 82 cm (h x b) |
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 56 x 76 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 30 x 60 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Techniek | Brons |
Afmetingen | 26 x 24 x 10 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 88 x 68 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Silverprint (Klassieke Foto) |
Techniek | Kunsthars |
Afmetingen | 16 x 13 x 10 cm (h x b x d) |
Gesigneerd | Signatuur meegedrukt |
Afmetingen | 29.3 x 20.2 cm (h x b) |
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 75 x 74 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Techniek | Acryl |
Afmetingen | 100 x 100 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Op Spieraam |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 30.2 x 38.2 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Litho |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 70 x 90 cm (h x b) |
Drager | Canvas (Doek) |
Techniek | Giclée |
Afmetingen | 61 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 44 x 44 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 60 x 42 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 38 x 30 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Litho |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Litho |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 47 x 40 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 30 x 38 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 38 x 47.5 cm (h x b) |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 72.5 x 62.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Goud |
Afmetingen | 0.3 x 0.4 cm (h x b) |
Gewicht | 12.4 g |
Gesigneerd | Buitenlands keur |
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 45 x 35 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |