Pol Dom - Brouwersgracht Amsterdam kopen? Bied vanaf 25!
Pol Dom (1885-1978) Belgisch Nederlands Brouwersgracht Amsterdam
Techniek Ets
Afmetingen 47 x 57 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 25
Direct kopen
Maureen Bachaus - Elusive Eyes kopen? Bied vanaf 50!
Maureen Bachaus (1969) Nederlands Elusive Eyes
Techniek Collage
Afmetingen 43 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Petrus Gerardus Vertin - Stadsgezicht met vrouwen en kinderen kopen? Bied vanaf 225!
Petrus Gerardus Vertin (1819-1893) Nederlands Stadsgezicht met vrouwen en kinderen
Techniek Aquarel
Afmetingen 32.8 x 32.2 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 225
Direct kopen
Pat Andrea - Unica kopen? Bied vanaf 1599!
Pat Andrea (1942) Nederlands Unica
Techniek Potlood
Afmetingen 27 x 19 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.599
Direct kopen
Pat Andrea - Unica kopen? Bied vanaf 1199!
Techniek Potlood
Afmetingen 9 x 6 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.199
Direct kopen
Jan Snoeck - I love my tit’s kopen? Bied vanaf 2995!
Jan Snoeck (1927-2018) Nederlands I love my tit’s
Techniek Kunststof
Afmetingen 80 x 40 x 55 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 2.995
Direct kopen
Cees Bolding - olieverf - In de Achterhoek - op doek + op paneel - 25502 kopen? Bied vanaf 225!
Cees Bolding (1897-1979) Nederlands olieverf - In de Achterhoek - op doek + op paneel - 25502
Afmetingen 33 x 47 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 225
Direct kopen
Henk van Vessem - zeefdruk - De Avond A.P. - ingelijst - 25608 kopen? Bied vanaf 90!
Henk van Vessem (1939) Nederlands zeefdruk - De Avond A.P. - ingelijst - 25608
Afmetingen 98 x 68 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 90
Direct kopen
Onbekend - Portret van een jonge vrouw kopen? Bied vanaf 250!
Onbekend Portret van een jonge vrouw
Afmetingen 45 x 36 cm (h x b)
Drager Board
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Herman Brood - Met bibberende ogen bezigtigd kopen? Bied vanaf 275!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Met bibberende ogen bezigtigd
Afmetingen 64 x 54 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 275
Direct kopen
Anton Heyboer - Bijzonder werk, acryl met potlood kopen? Bied vanaf 125!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Bijzonder werk, acryl met potlood
Techniek Acryl
Afmetingen 65 x 86 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 125
Direct kopen
Reinier Lucassen - Little Fontana blauw 990RL kopen? Bied vanaf 95!
Reinier Lucassen (1939-2025) Nederlands Little Fontana blauw 990RL
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 95
Direct kopen
1,5 karaat smaragd cocktail geelgouden ring kopen? Bied vanaf 1000!
1,5 karaat smaragd cocktail geelgouden ring
Techniek Goud
Afmetingen 1 x 2.1 cm (h x b)
Gewicht 3.7 g
Gesigneerd Belgisch keur
€ 1.000
Direct kopen
Willem van Scheijndel - Olieverf op doek op board: Taffeh - 1984 kopen? Bied vanaf 2000!
Willem van Scheijndel (1952-2017) Nederlands Olieverf op doek op board: Taffeh - 1984
Afmetingen 240 x 320 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 2.000
Direct kopen
Willem van Scheijndel - Ingelijste acryl op doek kopen? Bied vanaf 1500!
Willem van Scheijndel (1952-2017) Nederlands Ingelijste acryl op doek
Techniek Acryl
Afmetingen 120 x 125 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.500
Direct kopen
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 2.000
Direct kopen
Dirk Breed - Ingelijste olieverf op doek: 'Klapbrug' (Waverbrug, Waverveen) kopen? Bied vanaf 1500!
Dirk Breed (1920-2004) Nederlands Ingelijste olieverf op doek: 'Klapbrug' (Waverbrug, Waverveen)
Afmetingen 79 x 89 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.500
Direct kopen
Gert Jan van Maanen - Olieverf op paneel en doek, Schildersangst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 20!
Gert Jan van Maanen (1946) Nederlands Olieverf op paneel en doek, Schildersangst (Zeer groot)
Afmetingen 155 x 300 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 20
Direct kopen
Leon Spierenburg - Ingelijste acrylverf op doek: Interieur atelier Scheepmakersdijk, Haarlem kopen? Bied vanaf 499!
Leon Spierenburg (1952) Nederlands Ingelijste acrylverf op doek: Interieur atelier Scheepmakersdijk, Haarlem
Techniek Acryl
Afmetingen 80 x 125 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 499
Direct kopen
Cornelis Kaay - Ingelijste olieverf op doek: 'Optocht in Niedorp' kopen? Bied vanaf 1495!
Cornelis Kaay (1905-1979) Nederlands Ingelijste olieverf op doek: 'Optocht in Niedorp'
Afmetingen 42 x 81.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.495
Direct kopen
Piet Sebens - olieverf op paneel - stilleven: groene pruimen op schaal - 1988 kopen? Bied vanaf 1000!
Piet Sebens (1961) Nederlands olieverf op paneel - stilleven: groene pruimen op schaal - 1988
Afmetingen 38 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 1.000
Direct kopen
Evert Dijkstra - Olieverf op paneel: Stilleven met karaf, fles, fruit en eieren kopen? Bied vanaf 695!
Evert Dijkstra (1948-2008) Nederlands Olieverf op paneel: Stilleven met karaf, fles, fruit en eieren
Afmetingen 62 x 58 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 695
Direct kopen
Plateelbakkerij Zuid-Holland - Plazuid vaas kopen? Bied vanaf 65!
Plateelbakkerij Zuid-Holland (1898-1964) Nederlands Plazuid vaas
Afmetingen 21 x 10.2 x 10.2 cm (h x b x d)
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 65
Direct kopen
Afmetingen 90.5 x 75.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.500
Direct kopen
Glenn Sorensen - "Jean" kopen? Bied vanaf 1200!
Glenn Sorensen (1968) Australisch "Jean"
Afmetingen 35 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.200
Direct kopen
Eric Hirdes - Abstracte compoditie kopen? Bied vanaf 195!
Eric Hirdes (1956) Nederlands Abstracte compoditie
Afmetingen 43 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 195
Direct kopen
Puck Herben - NIKITA kopen? Bied vanaf 1250!
Puck Herben (1942) Nederlands NIKITA
Afmetingen 110 x 110 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 1.250
Direct kopen
Puck Herben - Schoonheid in het Paleis kopen? Bied vanaf 1250!
Puck Herben (1942) Nederlands Schoonheid in het Paleis
Afmetingen 132 x 132 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 1.250
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 21 x 15.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 55
Direct kopen
Aat Veldhoen - Litho - 1970 kopen? Bied vanaf 80!
Aat Veldhoen (1934-2018) Nederlands Litho - 1970
Techniek Litho
Afmetingen 56 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 80
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 25 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 249
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 68 x 83 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 799
Direct kopen
Clemens Briels - “Afdrogen” kopen? Bied vanaf 150!
Clemens Briels (1946) Nederlands “Afdrogen”
Afmetingen 110 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Direct kopen
Francois Franc - Arc de Triomphe Parijs kopen? Bied vanaf 60!
Francois Franc (1926-1989) Frans Arc de Triomphe Parijs
Afmetingen 42 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 60
Direct kopen
Lourens Alma Tadema - 1886 - 4 originele litho's op grijs papier - fa. Lankhout kopen? Bied vanaf 62!
Lourens Alma Tadema (1836-1912) Nederlands Engels 1886 - 4 originele litho's op grijs papier - fa. Lankhout
Techniek Litho
Afmetingen 26 x 34 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 62
Direct kopen
Raphael de Buck - 1902-1986 kopen? Bied vanaf 185!
Raphael de Buck (1902-1986) Belgisch 1902-1986
Techniek Aquarel
Afmetingen 47 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 185
Direct kopen
Karl Lagerfeld - Fotolitho Guinevere van Seenus Chanel 1996 kopen? Bied vanaf 85!
Karl Lagerfeld (1938-2019) Frans Fotolitho Guinevere van Seenus Chanel 1996
Techniek Portfolio
Afmetingen 40 x 29 cm (h x b)
€ 85
Direct kopen
Johannes Evert Akkeringa - Geen titel kopen? Bied vanaf 160!
Johannes Evert Akkeringa (1861-1942) Nederlands Geen titel
Techniek Potlood
Afmetingen 42.5 x 39 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 160
Direct kopen
Wim Mors - ontluikende kopen? Bied vanaf 975!
Wim Mors (1935) Nederlands ontluikende
Techniek Hout
Afmetingen 56 x 56 x 12 cm (h x b x d)
Gewicht 23000 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 975
Direct kopen
Aiiroh - Black Serie Arlequin- HOPE FULL kopen? Bied vanaf 800!
Aiiroh (1987) Frans Black Serie Arlequin- HOPE FULL
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 75 x 75 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
€ 800
Direct kopen
Carole CARPIER - Bruce kopen? Bied vanaf 139!
Carole CARPIER (1978) Frans Bruce
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 10 x 26.5 x 8 cm (h x b x d)
Gewicht 175 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 139
Direct kopen
Roger Hebbelinck - Hoeve in winterlandschap kopen? Bied vanaf 20!
Roger Hebbelinck (1912) Belgisch Hoeve in winterlandschap
Techniek Litho
Afmetingen 80 x 89 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 20
Direct kopen
Jean Andre Rixens - Lady with beautiful pearls kopen? Bied vanaf 10000!
Jean Andre Rixens (1846-1925) Frans Lady with beautiful pearls
Techniek Acryl
Afmetingen 120 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 10.000
Direct kopen
Richard van der Spek - Annie’Snak kopen? Bied vanaf 500!
Richard van der Spek (1946-2014) Nederlands Annie’Snak
Afmetingen 122 x 122 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 500
Direct kopen
Ido Vunderink - Zicht op de Meje kopen? Bied vanaf 620!
Ido Vunderink (1935) Nederlands Zicht op de Meje
Afmetingen 120 x 140 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 620
Direct kopen
Clement Sielens - Vaas met bloemen kopen? Bied vanaf 40!
Clement Sielens (1960) Belgisch Vaas met bloemen
Afmetingen 62 x 72 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Direct kopen
Frank van Eijndhoven - Acryl op doek , Naakt 2 – 1977 – 115 x 100 cm. kopen? Bied vanaf 150!
Frank van Eijndhoven (1945) Nederlands Acryl op doek , Naakt 2 – 1977 – 115 x 100 cm.
Techniek Acryl
Afmetingen 115 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 150
Direct kopen
Josef Hodek - zonder titel kopen? Bied vanaf 50!
Josef Hodek (1888-1973) Tsjechisch zonder titel
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 30 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Rik van Iersel - Olieverf op doek - 1996 kopen? Bied vanaf 595!
Rik van Iersel (1961) Nederlands Olieverf op doek - 1996
Afmetingen 100 x 69 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 595
Direct kopen
Theo van Krimpen - Free runner III kopen? Bied vanaf 50!
Theo van Krimpen (1948) Nederlands Free runner III
Techniek Brons
Afmetingen 30 x 15 x 25 cm (h x b x d)
Gewicht 2900 g
€ 50
Direct kopen