2,53ct amethist en diamanten oorbellen kopen? Bied vanaf 850!
2,53ct amethist en diamanten oorbellen
Techniek Goud
Afmetingen 25 x 10 x 11 cm (h x b x d)
Gewicht 5.34 g
Gesigneerd Belgisch keur
€ 850
Direct kopen
Wijnand Bastiaan van Horssen - Kunstenaar kopen? Bied vanaf 200!
Wijnand Bastiaan van Horssen (1863-1931) Nederlands Kunstenaar
Afmetingen 90 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Direct kopen
Jan Montyn - Silent City, ets (kleine oplage) kopen? Bied vanaf 125!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands Silent City, ets (kleine oplage)
Techniek Ets
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Direct kopen
Fon Klement - Les capucines, hoogdruk boardsnede kopen? Bied vanaf 75!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands Les capucines, hoogdruk boardsnede
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 45 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Marie-Jose Robben - M. Vainberg kopen? Bied vanaf 425!
Marie-Jose Robben (1959) Nederlands M. Vainberg
Afmetingen 50 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 425
Direct kopen
Jan Rijlaarsdam - Camogli. Italiaanse riviera. kopen? Bied vanaf 650!
Jan Rijlaarsdam (1911-2007) Nederlands Camogli. Italiaanse riviera.
Afmetingen 93 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 650
Direct kopen
Wim Delvoye - studies for cloaca original study # 28 kopen? Bied vanaf 5400!
Wim Delvoye (1965) Belgisch studies for cloaca original study # 28
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 71 x 54 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 5.400
Direct kopen
18 kt. White gold - Ring - 0.97 ct Diamond kopen? Bied vanaf 1161!
18 kt. White gold - Ring - 0.97 ct Diamond
Techniek Goud
Afmetingen 2.0 x 0.8 x 2.6 cm (h x b x d)
Gewicht 2.75 g
Gesigneerd Zonder keur
€ 1.161
Direct kopen
Aleid Mansholt - Grote ets "Deelbaar blok" kopen? Bied vanaf 20!
Aleid Mansholt (1941) Nederlands Grote ets "Deelbaar blok"
Techniek Ets
Afmetingen 49.3 x 82.3 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Direct kopen
Kees Salentijn - Karel Kater kopen? Bied vanaf 55!
Kees Salentijn (1947) Nederlands Karel Kater
Afmetingen 30 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen
Artifort - Vintage bank van Kho Liang Ie - 1962 kopen? Bied vanaf 1500!
Artifort (1890) Nederlands Vintage bank van Kho Liang Ie - 1962
Afmetingen 67 x 126 x 84 cm (h x b x d)
Gesigneerd Ongemerkt
€ 1.500
Direct kopen
0,90 ct saffier- en diamanten ring kopen? Bied vanaf 450!
0,90 ct saffier- en diamanten ring
Techniek Edelsteen
Afmetingen 30 x 15 x 15 cm (h x b x d)
Gewicht 50 g
Gesigneerd Belgisch keur
€ 450
Direct kopen
1,14 ct smaragdgroene ring kopen? Bied vanaf 450!
1,14 ct smaragdgroene ring
Techniek Edelsteen
Gewicht 50 g
Gesigneerd Belgisch keur
€ 450
Direct kopen
Geert Jan Jansen - zonder titel kopen? Bied vanaf 2000!
Geert Jan Jansen (1944) Nederlands zonder titel
Afmetingen 160 x 240 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 2.000
Direct kopen
John ter Reehorst - Onbekend kopen? Bied vanaf 50!
John ter Reehorst (1901-1985) Nederlands Onbekend
Afmetingen 75 x 89 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Hans Buining - in zeer kleine oplage (20) gemaakte Ets & Aquatint "Guanfeng" gesigneerd kopen? Bied vanaf 26!
Hans Buining (1934) Nederlands in zeer kleine oplage (20) gemaakte Ets & Aquatint "Guanfeng" gesigneerd
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 50 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 26
Direct kopen
Diamanten armband 1,75 ct kopen? Bied vanaf 1500!
Diamanten armband 1,75 ct
Techniek Diamant
Gewicht 50 g
Gesigneerd Belgisch keur
€ 1.500
Direct kopen
Luc Tuymans - Untitled (Tryptich) - 2001 kopen? Bied vanaf 2500!
Luc Tuymans (1958) Belgisch Untitled (Tryptich) - 2001
Techniek Litho
Afmetingen 58 x 75 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 2.500
Direct kopen
Mart Kempers - Bloemen op tafel met waterkan kopen? Bied vanaf 50!
Mart Kempers (1924-1993) Nederlands Bloemen op tafel met waterkan
Techniek Litho
Afmetingen 39.5 x 49.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Rudi Ludwig - In It - Underneath kopen? Bied vanaf 200!
Rudi Ludwig (1944-2013) Nederlands In It - Underneath
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 150 x 120 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Direct kopen
Marijke de Goey - Tender Lines, hardcover kopen? Bied vanaf 20!
Marijke de Goey (1947) Nederlands Tender Lines, hardcover
Techniek Hardcover
Afmetingen 32 x 21 cm (h x b)
€ 20
Direct kopen
Kaj Nielsen - Bronzen sculptuur van mannen torso - nummer 1 uit 3 kopen? Bied vanaf 2250!
Kaj Nielsen (1882-1924) Deens Bronzen sculptuur van mannen torso - nummer 1 uit 3
Techniek Brons
Afmetingen 47 x 32 x 18 cm (h x b x d)
Gewicht 17500 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 2.250
Direct kopen
Jan Cobbaert - Avond - gesigneerde gouache - ingelijst kopen? Bied vanaf 1550!
Jan Cobbaert (1909-1995) Belgisch Avond - gesigneerde gouache - ingelijst
Techniek Gouache
Afmetingen 70 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.550
Direct kopen
Anton Heyboer - kippen kopen? Bied vanaf 495!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands kippen
Techniek Acryl
Afmetingen 95 x 125 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 495
Direct kopen
Jurrien Marinus Beek - Zonder titel kopen? Bied vanaf 25!
Jurrien Marinus Beek (1879-1965) Nederlands Zonder titel
Afmetingen 37 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 25
Direct kopen
Wim Motz - Jaren 60 - geometrisch abstracte kleuren-lithografie "Platz" - gesigneerd kopen? Bied vanaf 39!
Wim Motz (1900-1977) Nederlands Jaren 60 - geometrisch abstracte kleuren-lithografie "Platz" - gesigneerd
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 39
Direct kopen
Franz Lauter - Gestreepte kater kopen? Bied vanaf 60!
Franz Lauter (1947) Duits Gestreepte kater
Afmetingen 34 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
€ 60
Direct kopen
Krin Rinsema - De wandeling kopen? Bied vanaf 235!
Krin Rinsema (1947) Nederlands De wandeling
Techniek Ets
Afmetingen 95 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 235
Direct kopen
Frederik Theodorus Grabijn - Portret van dame kopen? Bied vanaf 85!
Frederik Theodorus Grabijn (1861-1939) Nederlands Portret van dame
Afmetingen 72 x 62 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 85
Direct kopen
Marian van der Sanden - Chinees schaaltje kopen? Bied vanaf 475!
Marian van der Sanden (1957) Nederlands Chinees schaaltje
Afmetingen 27 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 475
Direct kopen
Christo - WRAPPED REICHSTAG Handsignierte Fotografie 1995 (Jeanne-Claude) kopen? Bied vanaf 580!
Christo (1935-2020) Bulgaar Amerikaans WRAPPED REICHSTAG Handsignierte Fotografie 1995 (Jeanne-Claude)
Techniek Digitale Print
Afmetingen 30 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 580
Direct kopen
Jan Voss - Zonder titel kopen? Bied vanaf 50!
Jan Voss (1936) Duits Frans Zonder titel
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 55 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Martin Engelman (1924-1992) Nederlands Abstracte compositie, aquatint ets
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 51 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Direct kopen
Siet Zuyderland - Hekwerk, litho kopen? Bied vanaf 85!
Siet Zuyderland (1942-2019) Nederlands Hekwerk, litho
Afmetingen 50 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 85
Direct kopen
Basile De Loose - portret Dame kopen? Bied vanaf 200!
Basile De Loose (1809-1885) Belgisch portret Dame
Afmetingen 122 x 105 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Direct kopen
Jan Cremer - Wasdag, litho kopen? Bied vanaf 275!
Jan Cremer (1940-2024) Nederlands Wasdag, litho
Techniek Litho
Afmetingen 78 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 275
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 28 x 27 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Bram Ellens - Apping Glow in the Dark Gnome kopen? Bied vanaf 149!
Bram Ellens (1978) Nederlands Apping Glow in the Dark Gnome
Techniek Kunststof
Afmetingen 26 x 10 x 15 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 149
Direct kopen
Hendrikus van Langen - Stilleven met fruit en bloemen kopen? Bied vanaf 150!
Hendrikus van Langen (1874-1964) Nederlands Stilleven met fruit en bloemen
Afmetingen 57 x 96 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Direct kopen
Wout Muller - De eigenaardigheden van tamme rassen I, litho kopen? Bied vanaf 50!
Wout Muller (1946-2000) Nederlands De eigenaardigheden van tamme rassen I, litho
Techniek Litho
Afmetingen 28 x 31 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Cor Jacobi - Zonder titel kopen? Bied vanaf 85!
Cor Jacobi (1925) Nederlands Zonder titel
Afmetingen 70 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 85
Direct kopen
Imanol Marrodán - EL29 (Emotionale Landschaften) kopen? Bied vanaf 85!
Imanol Marrodán (1964) Spaans EL29 (Emotionele Landschappen)
Techniek Giclée
Afmetingen 40 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 85
Direct kopen
Jacques van Eck - Oud-hollands wintertafereel. kopen? Bied vanaf 270!
Jacques van Eck (1939) Nederlands Oud-hollands wintertafereel.
Afmetingen 76 x 107 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 270
Direct kopen
Jan Kelderman - In de Beemster kopen? Bied vanaf 80!
Jan Kelderman (1914-1990) Nederlands In de Beemster
Afmetingen 59 x 79.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 80
Direct kopen
Talento Italiano designer 18 KT witgouden ring met aquamarijn en diamanten kopen? Bied vanaf 900!
Talento Italiano designer 18 KT witgouden ring met aquamarijn en diamanten
Techniek Goud
Afmetingen 2.2 x 2 cm (h x b)
Gewicht 10.1 g
Gesigneerd Buitenlands keur
€ 900
Direct kopen
Hans Meyer Petersen - Cobra werk in nieuwe lijst kopen? Bied vanaf 50!
Hans Meyer Petersen (1937) Deens Cobra werk in nieuwe lijst
Afmetingen 74 x 54 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Don Satijn - Colourfields kopen? Bied vanaf 55!
Don Satijn (1953) Nederlands Colourfields
Techniek Computerprint
Afmetingen 30 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen
Val-Saint-Lambert - Decoratieve lampen. kopen? Bied vanaf 80!
Val-Saint-Lambert (1826) Belgisch Decoratieve lampen.
Afmetingen 30 x 9 x 9 cm (h x b x d)
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 80
Direct kopen
Tegel- en Fayencefabriek Amphora - Uil kapstok kopen? Bied vanaf 30!
Tegel- en Fayencefabriek Amphora (1908-1933) Nederlands Uil kapstok
Afmetingen 15 x 7 x 1 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 30
Direct kopen
Emilio Kruithof - End of Innocence kopen? Bied vanaf 2000!
Emilio Kruithof (1969) Nederlands End of Innocence
Afmetingen 82 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 2.000
Direct kopen