Kees Slegt - K - 18 - kopen? Bied vanaf 45!
Kees Slegt (1946) Nederlands K - 18 -
Techniek Ets
Afmetingen 98 x 93 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 45
Direct kopen
Jeroen Henneman - zeefdruk - 'De aquarel' - 1990 kopen? Bied vanaf 175!
Jeroen Henneman (1943) zeefdruk - 'De aquarel' - 1990
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 175
Direct kopen
Jeroen Henneman (1943) kleurenzeefdruk | 'Langs de Rijn' | 1995
Afmetingen 68 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 180
Direct kopen
Jan Kelderman (1914-1990) Nederlands Het Oude Pakhuis bij de Amsterdamse gracht
Afmetingen 58 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 79
Direct kopen
Jacques Doucet - Kleuren zeefdruk: Abstracte compositie kopen? Bied vanaf 200!
Jacques Doucet (1924-1994) Frans Kleuren zeefdruk: Abstracte compositie
Afmetingen 51 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 200
Direct kopen
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 74 x 84 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.250
Direct kopen
Jeanine Behaeghel - lot van 3 dubbelzijdige tekeningen kopen? Bied vanaf 50!
Jeanine Behaeghel (1940-1993) Belgisch lot van 3 dubbelzijdige tekeningen
Techniek Stift
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 28 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 175
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 25 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 249
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 51 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 399
Direct kopen
Afmetingen 90 x 72 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 2.000
Direct kopen
Marian van der Sanden - Stilleven met peren kopen? Bied vanaf 375!
Marian van der Sanden (1957) Nederlands Stilleven met peren
Afmetingen 18 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 375
Direct kopen
Porceleyne Fles - Royal Delft, vaasje in de hand kopen? Bied vanaf 35!
Porceleyne Fles (1653) Nederlands Royal Delft, vaasje in de hand
Afmetingen 17 x 7 x 7 cm (h x b x d)
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 35
Direct kopen
Lucebert - Ets: Derde gezicht kopen? Bied vanaf 150!
Lucebert (1924-1994) Nederlands Ets: Derde gezicht
Techniek Ets
Afmetingen 50 x 65.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Direct kopen
Rene Polak - Abrivado, ets (kleine oplage) kopen? Bied vanaf 40!
Rene Polak (1949) Nederlands Abrivado, ets (kleine oplage)
Techniek Ets
Afmetingen 51 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Direct kopen
Constant - Ets: Robot (kleur) kopen? Bied vanaf 495!
Constant (1920-2005) Nederlands Ets: Robot (kleur)
Techniek Ets
Afmetingen 56.5 x 37.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 495
Direct kopen
Wassily Kandinsky - La Forme Rouge Farb-Serigraphie kopen? Bied vanaf 290!
Wassily Kandinsky (1866-1944) Russisch Frans De rode vorm Farb-serigrafie
Afmetingen 68 x 49 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 290
Direct kopen
Jan de Beus - Grote kerk Naarden kopen? Bied vanaf 410!
Jan de Beus (1958) Nederlands Grote kerk Naarden
Afmetingen 55 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 410
Direct kopen
Christie van der Haak - Forma Natura I kopen? Bied vanaf 200!
Christie van der Haak (1950) Nederlands Forma Natura I
Techniek Acryl
Afmetingen 180 x 130 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 200
Direct kopen
Christie van der Haak - Forma Natura IV kopen? Bied vanaf 200!
Christie van der Haak (1950) Nederlands Forma Natura IV
Techniek Acryl
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 200
Direct kopen
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Direct kopen
Hans van Zummeren - Unbekannt kopen? Bied vanaf 399!
Hans van Zummeren (1927-1999) Nederlands Onbekend
Techniek Acryl
Afmetingen 112 x 142 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 399
Direct kopen
Rob Scholte - De Dame en de Eenhoorn (het Gehoor) kopen? Bied vanaf 550!
Rob Scholte (1958) Nederlands De Dame en de Eenhoorn (het Gehoor)
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 103.5 x 77.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 550
Direct kopen
Rob Scholte - Slipjacht kopen? Bied vanaf 550!
Rob Scholte (1958) Nederlands Slipjacht
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 78 x 109.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 550
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 34.5 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Gabriel Pfeiffer - Zonder titel kopen? Bied vanaf 150!
Gabriel Pfeiffer (1920-1991) Nederlands Amerikaans Zwitsers Zonder titel
Afmetingen 82.5 x 62.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Direct kopen
Afmetingen 84 x 103 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.199
Direct kopen
Techniek Acryl
Afmetingen 82 x 102 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 57 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 399
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 36.5 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 199
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 45 x 33.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 699
Direct kopen
Gerard Gaudaen - Houtgravure met een gedicht: Galathea - 1970 kopen? Bied vanaf 40!
Gerard Gaudaen (1927-2003) Belgisch Houtgravure met een gedicht: Galathea - 1970
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 30 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Direct kopen
Ans Wortel (1929-1996) Nederlands 4x Ets/aquatint op 1 blad
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 76.5 x 56.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 129
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 13.5 x 11 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Rudolf Hagenaar - Ingelijste olieverf op paneel: staand mannelijk naakt kopen? Bied vanaf 1000!
Rudolf Hagenaar (1927-2006) Nederlands Ingelijste olieverf op paneel: staand mannelijk naakt
Afmetingen 101 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 1.000
Direct kopen
Arie-Kees van Noort - Ingelijste olieverf op doek: 'Zandvoort' (groot!) kopen? Bied vanaf 799!
Arie-Kees van Noort (1914-2003) Nederlands Ingelijste olieverf op doek: 'Zandvoort' (groot!)
Afmetingen 90 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 799
Direct kopen
Herman Gordijn - Ets: 'Worsteling'- 1997 kopen? Bied vanaf 225!
Herman Gordijn (1932-2017) Nederlands Ets: 'Worsteling'- 1997
Techniek Ets
Afmetingen 40 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 225
Direct kopen
Constant - Ets: zangles - 1982 kopen? Bied vanaf 350!
Constant (1920-2005) Nederlands Ets: zangles - 1982
Techniek Ets
Afmetingen 65.5 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 350
Direct kopen
Tanja Koelemij - serie stillevens platvis kopen? Bied vanaf 85!
Tanja Koelemij (1970) Nederlands serie stillevens platvis
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 40 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 85
Direct kopen
Han Mes - Twee litho's, Zonder titel kopen? Bied vanaf 20!
Han Mes (1936) Nederlands Twee litho's, Zonder titel
Techniek Litho
Afmetingen 39 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Direct kopen
Afmetingen 108.5 x 135 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 750
Direct kopen
Jolanda Gerrmann - Amsterdam in Vogelvlucht Gouden Eeuw kopen? Bied vanaf 1000!
Jolanda Gerrmann (1959) Nederlands Amsterdam in Vogelvlucht Gouden Eeuw
Afmetingen 116 x 136 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.000
Direct kopen
Espen Hagen - abstract portret kopen? Bied vanaf 50!
Espen Hagen (1964-2008) Nederlands Noors abstract portret
Techniek Acryl
Afmetingen 40 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Wilhelmus Enneking - Winter kopen? Bied vanaf 50!
Wilhelmus Enneking (1933) Nederlands Winter
Afmetingen 66 x 86 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Alexander Calder - Abstracte compositie, originele litho (1971) kopen? Bied vanaf 75!
Alexander Calder (1898-1976) Amerikaans Abstracte compositie, originele litho (1971)
Techniek Litho
Afmetingen 38 x 28 cm (h x b)
€ 75
Direct kopen
Kees Jansen - Lloret de Mar kopen? Bied vanaf 60!
Kees Jansen (1922-1984) Nederlands Lloret de Mar
Techniek Acryl
Afmetingen 58 x 67 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
Ingelijst Ingelijst
€ 60
Direct kopen
Harrie Gerritz - Compositie, aquatint ets kopen? Bied vanaf 45!
Harrie Gerritz (1940) Nederlands Compositie, aquatint ets
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 79 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Jack Gage - The Kiss kopen? Bied vanaf 525!
Jack Gage (1946) Amerikaans The Kiss
Afmetingen 130 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 525
Direct kopen
Pal Horvath - Zonder titel kopen? Bied vanaf 100!
Pal Horvath (1936) Hongaars Zonder titel
Afmetingen 57 x 47 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Direct kopen
Astrid Veldhuyzen-Koppen - Omhelzing kopen? Bied vanaf 79!
Astrid Veldhuyzen-Koppen (1952) Nederlands Omhelzing
Techniek Brons
Afmetingen 12 x 7 x 7 cm (h x b x d)
Gewicht 1330 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 79
Direct kopen