Mandy Wilkinson - absract kopen? Bied vanaf 90!
Mandy Wilkinson (1970) Engels absract
Afmetingen 76 x 106 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 90
Direct kopen
Dennis Olsen - Self Portrait, aquatint ets kopen? Bied vanaf 40!
Dennis Olsen (1941-2015) Amerikaans Self Portrait, aquatint ets
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 50 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Direct kopen
Anco van der Haar - Acht hoofden, litho kopen? Bied vanaf 55!
Anco van der Haar (1953) Nederlands Acht hoofden, litho
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen
14 kt witgouden art deco solitair 1.14 crt verlovsring kopen? Bied vanaf 2000!
14 kt witgouden art deco solitair 1.14 crt verlovsring
Techniek Goud
Afmetingen 0.7 x 2 cm (h x b)
Gewicht 2.15 g
Gesigneerd Nederlands keur
€ 2.000
Direct kopen
Hendrik Nijs - Stilleven met vissen kopen? Bied vanaf 200!
Hendrik Nijs (1958) Nederlands Stilleven met vissen
Techniek Acryl
Afmetingen 102 x 122 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Direct kopen
Siep van den Berg - COMPOSITIE MET BLAUW # 1995, collage, mint kopen? Bied vanaf 95!
Siep van den Berg (1913-1998) Nederlands COMPOSITIE MET BLAUW # 1995, collage, mint
Techniek Penseel (Inkt)
Afmetingen 23 x 15.3 cm (h x b)
€ 95
Direct kopen
Siep van den Berg - # COLLAGE "LOZE" # gesigneerd, 1992, mint kopen? Bied vanaf 165!
Siep van den Berg (1913-1998) Nederlands # COLLAGE "LOZE" # gesigneerd, 1992, mint
Techniek Collage
Afmetingen 29.8 x 19.3 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 165
Direct kopen
Afmetingen 44 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 249
Direct kopen
Corneille - 1981 Couple aux oiseaux - Prachtige kleuren zeefdruk voor de woonkamer! kopen? Bied vanaf 299!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 1981 Couple aux oiseaux - Prachtige kleuren zeefdruk voor de woonkamer!
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 299
Direct kopen
Fred Hemmes - Hollandse Polder kopen? Bied vanaf 55!
Fred Hemmes (1946) Nederlands Hollandse Polder
Techniek Aquarel
Afmetingen 30 x 21 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 55
Direct kopen
Melle Oldeboerrigter - 3 boeken, o.a. monografie en 1x handgenummerd kopen? Bied vanaf 50!
Melle Oldeboerrigter (1908-1976) Nederlands 3 boeken, o.a. monografie en 1x handgenummerd
Techniek Hardcover
Afmetingen 30 x 24.5 cm (h x b)
€ 50
Direct kopen
Aat Veldhoen - Clown en geisha kopen? Bied vanaf 40!
Aat Veldhoen (1934-2018) Nederlands Clown en geisha
Afmetingen 60 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Direct kopen
Andries Dirk Copier - Bowlset groen kopen? Bied vanaf 50!
Andries Dirk Copier (1901-1991) Nederlands Bowlset groen
Afmetingen 25 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 50
Direct kopen
Corneille - 1978 De mooie Georgiër kopen? Bied vanaf 395!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 1978 De mooie Georgiër
Techniek Litho
Afmetingen 70 x 54 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 395
Direct kopen
Arie van Geest - titel is god kopen? Bied vanaf 700!
Arie van Geest (1948) Nederlands titel is god
Afmetingen 152 x 152 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 700
Direct kopen
Armando - Der Baum kopen? Bied vanaf 30000!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Der Baum
Afmetingen 200 x 200 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 30.000
Direct kopen
Jos Verwiel - compositie I kopen? Bied vanaf 65!
Jos Verwiel (1954) Nederlands compositie I
Afmetingen 62 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 65
Direct kopen
Corneille - 1999 Célébration - Prachtige ets! Een juweeltje om naar te kijken. kopen? Bied vanaf 395!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 1999 Célébration - Prachtige ets! Een juweeltje om naar te kijken.
Techniek Ets
Afmetingen 67 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 395
Direct kopen
Afmetingen 50 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 499
Direct kopen
Reinhoud D'Haese - "Ouderschap" | kleurenets kopen? Bied vanaf 195!
Reinhoud D'Haese (1928-2007) Belgisch "Ouderschap" | kleurenets
Techniek Ets
Afmetingen 37 x 25.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 195
Direct kopen
Reinhoud D'Haese - "Olifantig" - kleurenets kopen? Bied vanaf 195!
Reinhoud D'Haese (1928-2007) Belgisch "Olifantig" - kleurenets
Techniek Ets
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 195
Direct kopen
Jacques Doucet - Abstracte compositie kopen? Bied vanaf 1250!
Jacques Doucet (1924-1994) Frans Abstracte compositie
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 61 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.250
Direct kopen
Lucebert - zonder titel 81.XI.15 kopen? Bied vanaf 745!
Lucebert (1924-1994) Nederlands zonder titel 81.XI.15
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 50 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 745
Direct kopen
Techniek Tijdschrift
Afmetingen 28 x 20 cm (h x b)
€ 100
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 26 x 35.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Theo Wolvecamp - Zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 295!
Theo Wolvecamp (1925-1992) Nederlands Zonder titel maar met lijst!
Afmetingen 51 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 295
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 64 x 77 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Direct kopen
Mogens Balle - Zonder titel kopen? Bied vanaf 325!
Mogens Balle (1921-1988) Deens Zonder titel
Techniek Litho
Afmetingen 81 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 325
Direct kopen
Pierre Alechinsky - kleurenlitho - 1986 - oplage 100 ex. kopen? Bied vanaf 795!
Pierre Alechinsky (1927) Belgisch kleurenlitho - 1986 - oplage 100 ex.
Techniek Litho
Afmetingen 79 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 795
Direct kopen
Afmetingen 80 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 60 x 71 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 775
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 64 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Direct kopen
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Unteilbares Teil, litho
Techniek Litho
Afmetingen 28 x 23 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 550
Direct kopen
Techniek Gouache
Afmetingen 40 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
Ingelijst Ingelijst
€ 248
Direct kopen
Dirk Harting - Waterlandschap met bomen kopen? Bied vanaf 20!
Dirk Harting (1884-1970) Nederlands Waterlandschap met bomen
Techniek Ets
Afmetingen 25.5 x 27.8 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 20
Direct kopen
Jaap Sax - Droog gevallen haven van Veere kopen? Bied vanaf 250!
Jaap Sax (1899-1977) Nederlands Droog gevallen haven van Veere
Afmetingen 44.5 x 62.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Victor Vasarely - Originalplatte - Vonal (1971) - Editions du Griffon Neuchâtel Schweiz kopen? Bied vanaf 50!
Victor Vasarely (1906-1997) Frans Hongaars Origineel bord - Vonal (1971) - Editions du Griffon Neuchâtel Zwitserland
Techniek Offset
Afmetingen 33 x 33 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Techniek Offset
Afmetingen 33 x 33 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Klaas Gubbels - Stilleven rond de keukentafel (uit Verlegen schaduwen) kopen? Bied vanaf 95!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Stilleven rond de keukentafel (uit Verlegen schaduwen)
Afmetingen 38 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 95
Direct kopen
Simon Benson - zonder titel kopen? Bied vanaf 65!
Simon Benson (1956) Engels zonder titel
Techniek Gravure
Afmetingen 60 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 65
Direct kopen
Claus Bertermann - Beyond the Veil - XXL kopen? Bied vanaf 5500!
Claus Bertermann (1965) Duits Beyond the Veil - XXL
Afmetingen 160 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 5.500
Direct kopen
Eric de Nie - Sprezzatura 1995 kopen? Bied vanaf 100!
Eric de Nie (1944) Nederlands Sprezzatura 1995
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 75 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Rob Scholte - Sprookjes kopen? Bied vanaf 200!
Rob Scholte (1958) Nederlands Sprookjes
Afmetingen 121 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 200
Direct kopen
Frans de Haas - Olieverf op board: Het Kurhaus van Oostende - 1978 kopen? Bied vanaf 299!
Frans de Haas (1934-2007) Nederlands Olieverf op board: Het Kurhaus van Oostende - 1978
Afmetingen 44 x 54 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
Ingelijst Ingelijst
€ 299
Direct kopen
Jan de Leeuw - Bloemstilleven. (Groot!) kopen? Bied vanaf 125!
Jan de Leeuw (1908-1988) Nederlands Bloemstilleven. (Groot!)
Afmetingen 126 x 104 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
Ingelijst Ingelijst
€ 125
Direct kopen
Afmetingen 39.5 x 38.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
Ingelijst Ingelijst
€ 795
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 30 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Direct kopen
Cees Andriessen - lino + gedicht van Rutger Kopland kopen? Bied vanaf 49!
Cees Andriessen (1940-2023) Nederlands lino + gedicht van Rutger Kopland
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 30 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Direct kopen
Afmetingen 29 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.250
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 29.5 x 39.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 20
Direct kopen