Jasper Banen - Met elkaar in gesprek kopen? Bied vanaf 150!
Jasper Banen (1962) Nederlands Met elkaar in gesprek
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 22 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Direct kopen
Poul Johansen - doek heeft titel maar voor ons helaas niet leesbaar kopen? Bied vanaf 100!
Poul Johansen (1936-2014) Deens doek heeft titel maar voor ons helaas niet leesbaar
Techniek Acryl
Afmetingen 26 x 31 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Ed Dukkers - oliepastel - Portret kopen? Bied vanaf 225!
Ed Dukkers (1923-1996) Nederlands oliepastel - Portret
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 41 x 36 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 225
Direct kopen
Henk Zweerus - acryltekening - Compositie met ster - 1970 - ingelijst - 25082 kopen? Bied vanaf 125!
Henk Zweerus (1920-2005) Nederlands acryltekening - Compositie met ster - 1970 - ingelijst - 25082
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 39 x 29 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 125
Direct kopen
Jaap Ploos van Amstel - pastel / gemengd - Dordogne kopen? Bied vanaf 195!
Jaap Ploos van Amstel (1926) Nederlands pastel / gemengd - Dordogne
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 31 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 195
Direct kopen
Tiong Ang - werk uit de periode Rijksacademie (1988-1990) kopen? Bied vanaf 350!
Tiong Ang (1961) Indonesisch Nederlands werk uit de periode Rijksacademie (1988-1990)
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 110 x 110 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 350
Direct kopen
Harke Kazemier - Onder de horizon kopen? Bied vanaf 200!
Harke Kazemier (1958) Nederlands Onder de horizon
Afmetingen 32 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Direct kopen
Johann Georg van Caspel - Stilleven kopen? Bied vanaf 500!
Johann Georg van Caspel (1870-1928) Nederlands Stilleven
Afmetingen 54 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 500
Direct kopen
Eddy Stikkelorum - Like Leaving an Inner Contain - part 4 kopen? Bied vanaf 1200!
Eddy Stikkelorum (1955) Nederlands Like Leaving an Inner Contain - part 4
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 64 x 64 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.200
Direct kopen
Mari ten Kate - Jachttafereel op Zorgvliet kopen? Bied vanaf 5750!
Mari ten Kate (1831-1910) Nederlands Jachttafereel op Zorgvliet
Afmetingen 145 x 225 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 5.750
Direct kopen
Nicolaas Pieneman - Gezicht op de Montelbaanstoren, Amsterdam kopen? Bied vanaf 300!
Nicolaas Pieneman (1880-1938) Nederlands Gezicht op de Montelbaanstoren, Amsterdam
Afmetingen 69 x 59 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 300
Direct kopen
Jaap ter Haar - Winter in Holland o.a. met kinderen op slee. kopen? Bied vanaf 2700!
Jaap ter Haar (1923-1998) Nederlands Winter in Holland o.a. met kinderen op slee.
Afmetingen 44 x 54 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 2.700
Direct kopen
Henk Hollebeek - Het atelier, olieverf op doek kopen? Bied vanaf 295!
Henk Hollebeek (1948) Nederlands Het atelier, olieverf op doek
Afmetingen 90 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 295
Direct kopen
Jules Chapon - Black magic, olieverf op doek (ingelijst) kopen? Bied vanaf 695!
Jules Chapon (1914-2007) Nederlands Black magic, olieverf op doek (ingelijst)
Afmetingen 71 x 81 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 695
Direct kopen
Wijm Bos - Landschap kopen? Bied vanaf 575!
Wijm Bos (1941) Nederlands Landschap
Techniek Acryl
Afmetingen 140 x 190 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 575
Direct kopen
Johan Hendrik Kaemmerer - Gezicht op dorp kopen? Bied vanaf 250!
Johan Hendrik Kaemmerer (1894-1979) Nederlands Gezicht op dorp
Afmetingen 55 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Chris van Otterloo - Zelhem, aquatint ets kopen? Bied vanaf 75!
Chris van Otterloo (1950) Nederlands Zelhem, aquatint ets
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 44 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Roger Raveel - Een hand, een ontmoeting 1983 ( kleine oplage 3/30) met lijst kopen? Bied vanaf 1100!
Roger Raveel (1921-2013) Belgisch Een hand, een ontmoeting 1983 ( kleine oplage 3/30) met lijst
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 84 x 62 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.100
Direct kopen
Bert Grotjohann - Glasfusion, Nr. 7 kopen? Bied vanaf 150!
Bert Grotjohann (1939) Nederlands Glasfusion, Nr. 7
Techniek Glas
Afmetingen 51 x 50 x 18 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Direct kopen
Opland - politiek tekenaar - grote gemengde techniek/collage "dorst naar kennis" kopen? Bied vanaf 30!
Opland (1928-2001) Nederlands politiek tekenaar - grote gemengde techniek/collage "dorst naar kennis"
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 50 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 30
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 50 x 59 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 999
Direct kopen
Rupprecht Geiger - geen titel kopen? Bied vanaf 450!
Rupprecht Geiger (1908-2009) Duits geen titel
Afmetingen 102 x 89 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 450
Direct kopen
Armando - De Kop kopen? Bied vanaf 350!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits De Kop
Techniek Litho
Afmetingen 65.5 x 86.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Direct kopen
Ernst Vijlbrief - japandi kopen? Bied vanaf 20!
Ernst Vijlbrief (1934-2010) Nederlands japandi
Techniek Aquarel
Afmetingen 70 x 50 cm (h x b)
€ 20
Direct kopen
Klaas Gubbels - Keramieken vaas kopen? Bied vanaf 899!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Keramieken vaas
Techniek Keramiek
Afmetingen 29 x 10 x 10 cm (h x b x d)
Gewicht 900 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 899
Direct kopen
Techniek C-Print
Afmetingen 84 x 103 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 20
Direct kopen
Dana Andreev - Kleurenets: 'Portret en profil' (1989) - Ingelijst. kopen? Bied vanaf 85!
Dana Andreev (1951) Nederlands Kleurenets: 'Portret en profil' (1989) - Ingelijst.
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 51 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 85
Direct kopen
Kees van Dongen - Mille nuits et une nuit (1001 Nacht) kopen? Bied vanaf 275!
Kees van Dongen (1877-1968) Nederlands Frans Mille nuits et une nuit (1001 Nacht)
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 23 x 19 cm (h x b)
€ 275
Direct kopen
Harrie Gerritz - zonder titel kopen? Bied vanaf 499!
Harrie Gerritz (1940) Nederlands zonder titel
Techniek Glas
Afmetingen 42 x 32 x 1 cm (h x b x d)
Gewicht 1500 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 499
Direct kopen
Oskar Koller - Grüner Baum Aquarell auf Büttenpapier 1999 kopen? Bied vanaf 150!
Oskar Koller (1925-2004) Duits Groene boom aquarel op handgeschept papier 1999
Techniek Aquarel
Afmetingen 26.8 x 15.8 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Direct kopen
Rob Scholte - Verboden vruchten, zeefdruk (groot!) kopen? Bied vanaf 125!
Rob Scholte (1958) Nederlands Verboden vruchten, zeefdruk (groot!)
Afmetingen 121 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Direct kopen
Tomoe Yokoi - Stilleven met glas, mezzotint ets kopen? Bied vanaf 150!
Tomoe Yokoi (1943) Japans Stilleven met glas, mezzotint ets
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Direct kopen
Hajime Sorayama - Poupée en latex kopen? Bied vanaf 7000!
Hajime Sorayama (1947) Japans Latex Doll
Techniek Gouache
Afmetingen 90 x 69 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 7.000
Direct kopen
Wassily Kandinsky - Tirant sur le violet, litho kopen? Bied vanaf 80!
Wassily Kandinsky (1866-1944) Russisch Frans Tirant sur le violet, litho
Techniek Litho
Afmetingen 38 x 28 cm (h x b)
€ 80
Direct kopen
Oldrich Kulhanek - Heronymus Bosch, ets kopen? Bied vanaf 125!
Oldrich Kulhanek (1940-2013) Tsjechisch Heronymus Bosch, ets
Techniek Ets
Afmetingen 24 x 16 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Direct kopen
Roger Raveel - Voetbalveld kopen? Bied vanaf 1245!
Roger Raveel (1921-2013) Belgisch Voetbalveld
Afmetingen 70 x 92 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.245
Direct kopen
Klaas Gubbels - Stilleve kopen? Bied vanaf 350!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Stilleve
Afmetingen 45 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Direct kopen
Kamagurka - 'Is daar iemand?' kopen? Bied vanaf 300!
Kamagurka (1956) Belgisch 'Is daar iemand?'
Afmetingen 50 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 300
Direct kopen
Guy Vandenbranden - lettre de cachet kopen? Bied vanaf 575!
Guy Vandenbranden (1926-2014) Belgisch lettre de cachet
Afmetingen 32 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 575
Direct kopen
Techniek Hardcover
Afmetingen 32.5 x 24 cm (h x b)
€ 45
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 48 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Anton Martineau - Anton Martineau kopen? Bied vanaf 1100!
Anton Martineau (1926-2017) Nederlands Anton Martineau
Afmetingen 76 x 96 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.100
Direct kopen
Bernadette Leijdekkers - Wind in de zeilen kopen? Bied vanaf 59!
Bernadette Leijdekkers (1949) Nederlands Wind in de zeilen
Techniek Verbronsd
Afmetingen 22 x 17 x 6 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 59
Direct kopen
Bernd Rosenheim - "Stehende" Bronze 70 Jahre unsigniert Unikat kopen? Bied vanaf 320!
Bernd Rosenheim (1931) Duits "Staande" bronzen 70 jaar ongesigneerd uniek
Techniek Brons
Afmetingen 47 x 8 x 7 cm (h x b x d)
Gewicht 1912 g
€ 320
Direct kopen
Rudolf Bonnet - Portret statige vrouw - gemengde techniek kopen? Bied vanaf 750!
Rudolf Bonnet (1895-1978) Nederlands Portret statige vrouw - gemengde techniek
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 88 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 750
Direct kopen
Afmetingen 106 x 86 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 700
Direct kopen
Afmetingen 56 x 66.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 600
Direct kopen
Afmetingen 83 x 95 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 400
Direct kopen
Faience de Thulin - Art Deco aardewerken Snavelkan en Torhoutse Vaas met 3 handvatten. kopen? Bied vanaf 25!
Faience de Thulin Belgisch Art Deco aardewerken Snavelkan en Torhoutse Vaas met 3 handvatten.
Afmetingen 17 x 19 x 20 cm (h x b x d)
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 25
Direct kopen
Jan van der Vaart - Orignele Vaas kopen? Bied vanaf 500!
Jan van der Vaart (1931-2000) Nederlands Orignele Vaas
Afmetingen 34 x 14 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 500
Direct kopen