Etienne Bosch - Set van 2 etsen 'Rome' en 'Venetië' kopen? Bied vanaf 60!
Etienne Bosch (1863-1933) Nederlands Set van 2 etsen 'Rome' en 'Venetië'
Techniek Ets
Afmetingen 60 x 34 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 60
Direct kopen
Lin Jun Chun - Geen titel kopen? Bied vanaf 250!
Lin Jun Chun (1980) Chinees Geen titel
Techniek Acryl
Afmetingen 39 x 39 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Lin Jun Chun - Tibetan Girl kopen? Bied vanaf 300!
Lin Jun Chun (1980) Chinees Tibetan Girl
Afmetingen 83 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 300
Direct kopen
Roger Raveel - Genesis kopen? Bied vanaf 1450!
Roger Raveel (1921-2013) Belgisch Genesis
Techniek Litho
Afmetingen 75 x 95 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.450
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 9.5 x 10 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 395
Direct kopen
Novy Bor - Rachel Daeng / Willem van Oijen - Glaskunstbeurs jaarobject kopen? Bied vanaf 75!
Novy Bor Tsjechisch Rachel Daeng / Willem van Oijen - Glaskunstbeurs jaarobject
Afmetingen 8 x 18 x 6 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Vincent van Ginneke - Glaskunstbeurs jaarobject 1999 kopen? Bied vanaf 150!
Vincent van Ginneke (1956) Nederlands Glaskunstbeurs jaarobject 1999
Afmetingen 16 x 16 x 16 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Direct kopen
Jacobus Doeser - zonder titel kopen? Bied vanaf 100!
Jacobus Doeser (1884-1970) Nederlands zonder titel
Afmetingen 96 x 96 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Joop Kropff - zonder titel kopen? Bied vanaf 200!
Joop Kropff (1892-1979) Nederlands zonder titel
Afmetingen 60 x 74 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Direct kopen
Peter Royen - Herbst - Früher signierter Original Holzschnitt von 1949 - sehr schön kopen? Bied vanaf 95!
Peter Royen (1923-2013) Nederlands Duits Herfst - Voorheen gesigneerde originele houtsnede uit 1949 - zeer mooi
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 26 x 52.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 95
Direct kopen
Yvon Trossèl - Inktbommetje kopen? Bied vanaf 100!
Yvon Trossèl (1962) Nederlands Inktbommetje
Afmetingen 13 x 8 x 7 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Direct kopen
Kees Admiraal - gemengde techniek op papier - 'Abstracte portretstudie II' - 1998 (UNIEK WERK) kopen? Bied vanaf 20!
Kees Admiraal (1955) Nederlands gemengde techniek op papier - 'Abstracte portretstudie II' - 1998 (UNIEK WERK)
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 34 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Direct kopen
Annemarie van Wolde-Mulder - Zonder titel kopen? Bied vanaf 20!
Annemarie van Wolde-Mulder (1921-2018) Nederlands Zonder titel
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 78.5 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
€ 20
Direct kopen
Kees Admiraal - gemengde techniek op papier - 'Abstracte portretstudie III' - 1998 (UNIEK WERK) kopen? Bied vanaf 20!
Kees Admiraal (1955) Nederlands gemengde techniek op papier - 'Abstracte portretstudie III' - 1998 (UNIEK WERK)
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 34 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Direct kopen
Caja Wong Chung - Proud Rooster kopen? Bied vanaf 20!
Caja Wong Chung (1972) Nederlands Proud Rooster
Afmetingen 69 x 69 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Direct kopen
Ivo Damme - 12 houtsneden Ontluistering Marcel Leemans kopen? Bied vanaf 20!
Ivo Damme (1932) Belgisch 12 houtsneden Ontluistering Marcel Leemans
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 28 x 18 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 20
Direct kopen
Cees Dolk - DISH. 9 kopen? Bied vanaf 20!
Cees Dolk (1949-2016) Nederlands DISH. 9
Afmetingen 57 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Direct kopen
Bouke Ylstra - TWEE ETSEN w.o "TEVREDEN ROKER" en Zonder titel kopen? Bied vanaf 20!
Bouke Ylstra (1933-2009) Nederlands TWEE ETSEN w.o "TEVREDEN ROKER" en Zonder titel
Techniek Ets
Afmetingen 48 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Direct kopen
Alphons Freijmuth - TO ARCHIE kopen? Bied vanaf 20!
Alphons Freijmuth (1940) Nederlands TO ARCHIE
Techniek Ets
Afmetingen 45 x 31 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 20
Direct kopen
Plateelbakkerij Zuid-Holland - Platelen vaasje decor Crocus kopen? Bied vanaf 20!
Plateelbakkerij Zuid-Holland (1898-1964) Nederlands Platelen vaasje decor Crocus
Afmetingen 10 x 12 x 9 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Direct kopen
Marc Baumann - BLOEMSTILLEVEN kopen? Bied vanaf 20!
Marc Baumann (1921-2012) Frans BLOEMSTILLEVEN
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 49 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Direct kopen
Lucie Meulendijks - Zonder titel kopen? Bied vanaf 20!
Lucie Meulendijks (1945) Nederlands Zonder titel
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 65 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Direct kopen
Coos Dieters - handgesigneerde zeefdruk | 'Bed III' | 1976 kopen? Bied vanaf 20!
Coos Dieters (1946) Nederlands handgesigneerde zeefdruk | 'Bed III' | 1976
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Direct kopen
Mobach Keramiek - Aardewerken Vaas/Kan model 10 kopen? Bied vanaf 20!
Mobach Keramiek (1895) Nederlands Aardewerken Vaas/Kan model 10
Afmetingen 14 x 16 x 12 cm (h x b x d)
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 20
Direct kopen
Coos Dieters - kleurenzeefdruk - '7 uur 10' - 1976 (Kleine oplage) kopen? Bied vanaf 20!
Coos Dieters (1946) Nederlands kleurenzeefdruk - '7 uur 10' - 1976 (Kleine oplage)
Afmetingen 36 x 47 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Direct kopen
Kees Okx - ARENDSNESTEN kopen? Bied vanaf 20!
Kees Okx (1939-2015) Nederlands ARENDSNESTEN
Techniek Ets
Afmetingen 36 x 18 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Direct kopen
Coos Dieters - kleurenzeefdruk - 'Twee vuilnisemmers' - 1975 (Kleine oplage) kopen? Bied vanaf 20!
Coos Dieters (1946) Nederlands kleurenzeefdruk - 'Twee vuilnisemmers' - 1975 (Kleine oplage)
Afmetingen 34 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Direct kopen
Cor van der Woerd - Oud Saksische boerenschuur in Twente kopen? Bied vanaf 20!
Cor van der Woerd (1901-1994) Nederlands Oud Saksische boerenschuur in Twente
Techniek Ets
Afmetingen 38 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Direct kopen
Jan Zwerver - Vijverberg te 's Gravenhage kopen? Bied vanaf 20!
Jan Zwerver (1907-1973) Nederlands Vijverberg te 's Gravenhage
Techniek Ets
Afmetingen 20 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Direct kopen
Paul Indrek Kostabi - Handgesigneerde giclee | 'Oh boy, Oh boy' kopen? Bied vanaf 75!
Paul Indrek Kostabi (1962) Amerikaans Handgesigneerde giclee | 'Oh boy, Oh boy'
Techniek Giclée
Afmetingen 45 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Gerti Bierenbroodspot - handgesigneerde zeefdruk | 'Eenhoorn' kopen? Bied vanaf 60!
Gerti Bierenbroodspot (1940) Nederlands handgesigneerde zeefdruk | 'Eenhoorn'
Afmetingen 47 x 36 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 45 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 26
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 81 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 51
Direct kopen
Fons Bemelmans - Bronzen penning | Vereniging voor Penningkunst | 'Le Couple' | 1974 kopen? Bied vanaf 180!
Fons Bemelmans (1938) Nederlands Bronzen penning | Vereniging voor Penningkunst | 'Le Couple' | 1974
Techniek Brons
Afmetingen 7.5 x 7.5 x 2 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 180
Direct kopen
Koen Delaere - pasteuze abstracte compositie kopen? Bied vanaf 1500!
Koen Delaere (1970) Belgisch Nederlands pasteuze abstracte compositie
Afmetingen 70 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.500
Direct kopen
Eric-Jan Kremer - CoBrA ( circus Appel ) kopen? Bied vanaf 450!
Eric-Jan Kremer (1963) Nederlands CoBrA ( circus Appel )
Techniek Acryl
Afmetingen 100 x 150 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 450
Direct kopen
Jan Montyn - gemengde techniek - zonder titel - 1998 (LUXE INGELIJST) kopen? Bied vanaf 250!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands gemengde techniek - zonder titel - 1998 (LUXE INGELIJST)
Techniek Aquarel
Afmetingen 60 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Jeff Koons - Rijkelijk geillustreerd boek in hardcover box - 2007 (gesigneerd!) kopen? Bied vanaf 1750!
Jeff Koons (1955) Amerikaans Rijkelijk geillustreerd boek in hardcover box - 2007 (gesigneerd!)
Techniek Hardcover
Afmetingen 45 x 34.5 cm (h x b)
€ 1.750
Direct kopen
Jeanne Bieruma Oosting - Ets/aquatint: 'Het roofdier', voorstelling van een kat kopen? Bied vanaf 399!
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) Nederlands Ets/aquatint: 'Het roofdier', voorstelling van een kat
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 39.5 x 49.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 399
Direct kopen
Suzan Visser - Ingelijste olieverf op paneel: 'paardensprong' - 1999 kopen? Bied vanaf 799!
Suzan Visser (1967) Nederlands Ingelijste olieverf op paneel: 'paardensprong' - 1999
Afmetingen 30 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 799
Direct kopen
James Chiew - La panthere met certificaat kopen? Bied vanaf 699!
James Chiew (1969) Nederlands Singaporees La panthere met certificaat
Techniek Litho
Afmetingen 120 x 180 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 699
Direct kopen
Hannes Kuiper - Nature's Love kopen? Bied vanaf 45!
Hannes Kuiper (1942) Nederlands Nature's Love
Afmetingen 30 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 51 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 225
Direct kopen
Saskia Bremer - zonder titel maar met lijst! GB-6 kopen? Bied vanaf 55!
Saskia Bremer (1964) Nederlands zonder titel maar met lijst! GB-6
Afmetingen 52 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
Ingelijst Ingelijst
€ 55
Direct kopen
Krin Rinsema - portrettengalerij (groot) kopen? Bied vanaf 210!
Krin Rinsema (1947) Nederlands portrettengalerij (groot)
Techniek Ets
Afmetingen 90 x 64 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 210
Direct kopen
James Chiew - We are the World kopen? Bied vanaf 160!
James Chiew (1969) Nederlands Singaporees We are the World
Techniek Digitale Print
Afmetingen 130 x 260 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 160
Direct kopen
Jef Diederen - lot van drie werken kopen? Bied vanaf 55!
Jef Diederen (1920-2009) Nederlands lot van drie werken
Techniek Litho
Afmetingen 28 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
€ 55
Direct kopen
Peter Schenk - zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 145!
Peter Schenk (1944-2011) Nederlands zonder titel maar met lijst!
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 51 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 145
Direct kopen
Evert den Hartog - Gepatineerd bronzen beeld: "Stokpaardje - 1995 kopen? Bied vanaf 599!
Evert den Hartog (1949) Nederlands Gepatineerd bronzen beeld: "Stokpaardje - 1995
Techniek Brons
Afmetingen 33 x 21 x 7 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 599
Direct kopen
Jef Diederen - Blaffende hond kopen? Bied vanaf 75!
Jef Diederen (1920-2009) Nederlands Blaffende hond
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 91 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen