Techniek Aquarel
Afmetingen 43 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 125
Direct kopen
Techniek Potlood
Afmetingen 53 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Kate van Houten - Fraaie in zeer kleine oplage (20) gemaakte zeefdruk "a hommage to D.T" kopen? Bied vanaf 20!
Kate van Houten (1940) Amerikaans Fraaie in zeer kleine oplage (20) gemaakte zeefdruk "a hommage to D.T"
Afmetingen 65 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 20
Direct kopen
Cees Kortlang - Grote handgekleurde reliëf Ets/aquatint - potloodges. - zeer kleine oplage (9) kopen? Bied vanaf 47!
Techniek Ets
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 47
Direct kopen
Adam Potgieter - "Honfleur strand" (FR) kopen? Bied vanaf 120!
Adam Potgieter (1899-1982) Nederlands "Honfleur strand" (FR)
Afmetingen 54 x 72 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 120
Direct kopen
Paul Blanca - C print: "Hond Dreutel" - 2013 kopen? Bied vanaf 100!
Paul Blanca (1958-2021) Nederlands C print: "Hond Dreutel" - 2013
Techniek C-Print
Afmetingen 15 x 10 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Direct kopen
Techniek Overig
Afmetingen 13.5 x 10.5 x 4 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 189
Direct kopen
Afmetingen 17.5 x 10 x 10 cm (h x b x d)
Gewicht 503 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 595
Direct kopen
Heiligenbeeld - Boeddha Shakyamuni. kopen? Bied vanaf 90!
Heiligenbeeld Boeddha Shakyamuni.
Techniek Brons
Afmetingen 16 x 5 x 5 cm (h x b x d)
Gewicht 350 g
€ 90
Direct kopen
Charlotte Perriand - Philips KL2901 en 7526 kopen? Bied vanaf 35!
Charlotte Perriand (1903-1999) Frans Philips KL2901 en 7526
Afmetingen 28 x 18 x 23 cm (h x b x d)
Gewicht 1750 g
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 35
Direct kopen
Daalderop - Jugendstil sierpot cachepot. kopen? Bied vanaf 50!
Daalderop (1880) Nederlands Jugendstil sierpot cachepot.
Afmetingen 23.5 x 28 x 25 cm (h x b x d)
Gewicht 1300 g
€ 50
Direct kopen
Marc Jonk - Acryl op doek, Liggend naakt - Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!
Marc Jonk (1951) Nederlands Acryl op doek, Liggend naakt - Ingelijst
Techniek Acryl
Afmetingen 75 x 95 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Direct kopen
Lex Grote - Onbekend bruin kopen? Bied vanaf 75!
Lex Grote (1958) Nederlands Onbekend bruin
Afmetingen 160 x 180 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Afmetingen 44.5 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 1.250
Direct kopen
Nicolas Dings - Beeldje "Balans " kopen? Bied vanaf 140!
Nicolas Dings (1953) Nederlands Beeldje "Balans "
Techniek Tin
Afmetingen 22 x 7 x 6 cm (h x b x d)
Gewicht 700 g
€ 140
Direct kopen
Vera Tummers-van Hasselt - Mariken van Nimwegen kopen? Bied vanaf 99!
Vera Tummers-van Hasselt (1924-2014) Nederlands Mariken van Nimwegen
Techniek Brons
Afmetingen 14.5 x 5.5 x 4.5 cm (h x b x d)
Gewicht 530 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 99
Direct kopen
Dave Meijer - Acryl op paneel: 'golven' - 2006 kopen? Bied vanaf 499!
Dave Meijer (1955) Nederlands Acryl op paneel: 'golven' - 2006
Techniek Acryl
Afmetingen 13 x 30.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
€ 499
Direct kopen
Joseph Beuys - Kalb mit Kindern , Kalf met kinderen. kopen? Bied vanaf 750!
Joseph Beuys (1921-1986) Duits Kalb mit Kindern , Kalf met kinderen.
Techniek Litho
Afmetingen 45 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 750
Direct kopen
Afmetingen 52 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 325
Direct kopen
Jopie Huisman - De schoenen van Abe kopen? Bied vanaf 245!
Jopie Huisman (1922-2000) Nederlands De schoenen van Abe
Techniek Litho
Afmetingen 47 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 245
Direct kopen
Wim van der Meij - Landschap kopen? Bied vanaf 46!
Wim van der Meij (1949) Nederlands Landschap
Techniek Ets
Afmetingen 26.5 x 20.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 46
Direct kopen
Hendrik Seegers - (Georg Keens)-Interieur Grote Kerk Haarlem kopen? Bied vanaf 20!
Hendrik Seegers (1878-1956) Nederlands (Georg Keens)-Interieur Grote Kerk Haarlem
Techniek Ets
Afmetingen 28 x 23 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 20
Direct kopen
Maarten Manson - Abstract Geometrische Compositie 1972 kopen? Bied vanaf 85!
Maarten Manson (1935) Nederlands Abstract Geometrische Compositie 1972
Afmetingen 68 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 85
Direct kopen
Adine Engelman - Abstracte compositie 1970 kopen? Bied vanaf 95!
Adine Engelman (1937) Nederlands Abstracte compositie 1970
Techniek Monotype
Afmetingen 80 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 95
Direct kopen
Mark Brusse - LES 4 VIS DE BRUSSE kopen? Bied vanaf 58!
Mark Brusse (1937) Nederlands Frans LES 4 VIS DE BRUSSE
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 58
Direct kopen
Jan Toorop - Sepia tekening met brief - 1927 (nette lijst!) kopen? Bied vanaf 1495!
Jan Toorop (1858-1928) Nederlands Sepia tekening met brief - 1927 (nette lijst!)
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 34 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.495
Direct kopen
Hans Blank - Op de dijk kopen? Bied vanaf 625!
Hans Blank (1952-2019) Nederlands Op de dijk
Techniek Brons
Afmetingen 14 x 28 x 6 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 625
Direct kopen
Afmetingen 90.5 x 75.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.500
Direct kopen
Harry van Kruiningen - Achnaton kopen? Bied vanaf 45!
Harry van Kruiningen (1906-1996) Nederlands Achnaton
Techniek Litho
Afmetingen 22 x 17 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 45
Direct kopen
Les Deux Garçons - Gemengde techniek/collage: 'L'idole' - 2004 kopen? Bied vanaf 399!
Les Deux Garçons (2000) Nederlands Gemengde techniek/collage: 'L'idole' - 2004
Techniek Collage
Afmetingen 33 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 399
Direct kopen
Roger Raveel - Kom in het bos wonen kopen? Bied vanaf 1225!
Roger Raveel (1921-2013) Belgisch Kom in het bos wonen
Afmetingen 82 x 82 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.225
Direct kopen
Andre van der Vossen - Bomenrij - expressionistisch kleurrijk werk kopen? Bied vanaf 130!
Andre van der Vossen (1893-1963) Nederlands Bomenrij - expressionistisch kleurrijk werk
Techniek Aquarel
Afmetingen 34 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 130
Direct kopen
Rudolf/Ernst Lehnert & Landrock - In der Wüste, um 1905 kopen? Bied vanaf 90!
Rudolf/Ernst Lehnert & Landrock Duits In de woestijn, rond 1905
Techniek Silverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen 29 x 39 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 90
Direct kopen
Corneille - Les Femmes de la Bible, 2000 kopen? Bied vanaf 1190!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch De vrouwen van de Bijbel, 2000
Techniek Terragravure
Afmetingen 73 x 64 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.190
Direct kopen
Ineka Croon - Acryl De brief kopen? Bied vanaf 99!
Ineka Croon Nederlands Acryl De brief
Techniek Acryl
Afmetingen 76 x 106 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 99
Direct kopen
Hans Hartung - Abstracte compositie kopen? Bied vanaf 450!
Hans Hartung (1904-1989) Duits Frans Abstracte compositie
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 68 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 450
Direct kopen
Max Schwimmer - Die Frauen kopen? Bied vanaf 230!
Max Schwimmer (1895-1960) Duits De vrouwen
Techniek Aquarel
Afmetingen 30.5 x 22.5 cm (h x b)
€ 230
Direct kopen
Philip Glass - DANCE NOS. 1-5 kopen? Bied vanaf 20!
Philip Glass (1937) Amerikaans DANCE NOS. 1-5
Techniek Geluidskunst
Afmetingen 13 x 14 cm (h x b)
€ 20
Direct kopen
Luis Filcer - Actrice III kopen? Bied vanaf 300!
Luis Filcer (1927-2018) Russisch Nederlands Actrice III
Techniek Acryl
Afmetingen 60 x 71 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 300
Direct kopen
Dordevic Miodrag - Kinetische compositie - 1967 - Originele zeefdruk - Handgesigneerd en genummerd kopen? Bied vanaf 60!
Dordevic Miodrag (1936) Servisch Kinetische compositie - 1967 - Originele zeefdruk - Handgesigneerd en genummerd
Afmetingen 24 x 36 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
Direct kopen
Uto Hogerzeil - Ingelijste ets en aquatint , Jonge Grutto (?) – 1979 – Lijst, 28 x 63 cm. kopen? Bied vanaf 80!
Uto Hogerzeil Nederlands Ingelijste ets en aquatint , Jonge Grutto (?) – 1979 – Lijst, 28 x 63 cm.
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 28 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 80
Direct kopen
Rick Theunissen - Bloemstilleven. (met certificaat) kopen? Bied vanaf 75!
Rick Theunissen (1928) Belgisch Bloemstilleven. (met certificaat)
Afmetingen 81 x 71 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Rene Magritte - "Un Bombardon libère", Originalfarblithografie kopen? Bied vanaf 1110!
Rene Magritte (1898-1967) Belgisch "Un Bombardon libère", Originele verflitho
Techniek Litho
Afmetingen 43.8 x 59.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.110
Direct kopen
Corneille - Rote exotische Katze der Südinseln kopen? Bied vanaf 590!
Techniek IJzer
Afmetingen 56 x 73 x 0.2 cm (h x b x d)
€ 590
Direct kopen
Louis Willem van Soest - Laantje met wandelende vrouw kopen? Bied vanaf 75!
Louis Willem van Soest (1867-1948) Nederlands Laantje met wandelende vrouw
Techniek Gouache
Afmetingen 60 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Willem van Leusden - Utrecht, bij Flora's hof - ets, genummerde proefdruk kopen? Bied vanaf 75!
Willem van Leusden (1886-1974) Nederlands Utrecht, bij Flora's hof - ets, genummerde proefdruk
Techniek Ets
Afmetingen 42 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Bengt Lindstrom - Aqua gravure kopen? Bied vanaf 350!
Bengt Lindstrom (1925-2008) Zweeds Aqua gravure
Techniek Aquagravure
Afmetingen 76 x 58 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 350
Direct kopen
Marcelle Hanselaar - Madonna della Mercede kopen? Bied vanaf 200!
Marcelle Hanselaar (1945) Nederlands Madonna della Mercede
Afmetingen 90 x 74.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Direct kopen
Gena - Abstract Time kopen? Bied vanaf 199!
Gena (1982) Nederlands Abstract Time
Techniek Acryl
Afmetingen 60 x 120 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 199
Direct kopen
Joop van Egmond - Gronings landschap kopen? Bied vanaf 175!
Joop van Egmond (1943-2018) Nederlands Gronings landschap
Techniek Acryl
Afmetingen 32 x 21 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
€ 175
Direct kopen