Ans Wortel - Zo verschillend als we kunnen zijn, gezamenlijk zijn we 'n rots tegen 't donker. kopen? Bied vanaf 200!
Ans Wortel (1929-1996) Nederlands Zo verschillend als we kunnen zijn, gezamenlijk zijn we 'n rots tegen 't donker.
Techniek Gouache
Afmetingen 34 x 27 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Direct kopen
Johan Hendrik Kaemmerer - Boerderij aan het water kopen? Bied vanaf 160!
Johan Hendrik Kaemmerer (1894-1979) Nederlands Boerderij aan het water
Afmetingen 57 x 79 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 160
Direct kopen
Dasha & Mari - 'Mooi in roze' (2018) kopen? Bied vanaf 110!
Dasha & Mari (1985) Oekraïens 'Mooi in roze' (2018)
Techniek C-Print
Afmetingen 38 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 110
Direct kopen
George Martens - Danseres - Groninger Ploeg kopen? Bied vanaf 250!
George Martens (1894-1979) Nederlands Danseres - Groninger Ploeg
Techniek Penseel (Inkt)
Afmetingen 29.5 x 23.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Anton Heyboer - 3 boekwerken. 1975, 1976 en 2006. kopen? Bied vanaf 50!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands 3 boekwerken. 1975, 1976 en 2006.
Techniek Hardcover
Afmetingen 26.5 x 23 cm (h x b)
€ 50
Direct kopen
Wim Steijn - krijttekening van winterlandschap kopen? Bied vanaf 45!
Wim Steijn (1914-1980) Nederlands krijttekening van winterlandschap
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 35 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 45
Direct kopen
Bernadette Leijdekkers - “ Wilde Zwanen “ kopen? Bied vanaf 99!
Bernadette Leijdekkers (1949) Nederlands “ Wilde Zwanen “
Techniek Brons
Afmetingen 16 x 13 x 4 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 99
Direct kopen
Ernst Vijlbrief - Abstracte Compositie 1960 kopen? Bied vanaf 125!
Ernst Vijlbrief (1934-2010) Nederlands Abstracte Compositie 1960
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 43 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Direct kopen
Simon Erb - linoleum intarsia ontwerp kopen? Bied vanaf 150!
Simon Erb (1921-1975) Nederlands linoleum intarsia ontwerp
Techniek Collage
Afmetingen 117 x 57 cm (h x b)
Drager Hardboard
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Direct kopen
Guy Baekelmans - Beyond Imagination - werk uit serie - kopen? Bied vanaf 290!
Guy Baekelmans (1940) Belgisch Beyond Imagination - werk uit serie -
Techniek Acryl
Afmetingen 80 x 120 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 290
Direct kopen
Jan des Bouvrie - Ice cube lamp kopen? Bied vanaf 25!
Jan des Bouvrie (1942-2020) Nederlands Ice cube lamp
Afmetingen 22 x 10 x 10 cm (h x b x d)
Gewicht 800 g
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 25
Direct kopen
Arkadiy Kurta - 'Supplicant' (2016) kopen? Bied vanaf 175!
Arkadiy Kurta (1977) Oekraïens 'Supplicant' (2016)
Techniek C-Print
Afmetingen 38 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 175
Direct kopen
Marcel Wanders - tulpen vaas kopen? Bied vanaf 45!
Marcel Wanders (1963) Nederlands tulpen vaas
Afmetingen 17 x 27 x 7 cm (h x b x d)
€ 45
Direct kopen
Rene Magritte - Le réveil matin kopen? Bied vanaf 425!
Rene Magritte (1898-1967) Belgisch Le réveil matin
Techniek Litho
Afmetingen 53 x 74 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 425
Direct kopen
Pablo Picasso - kostbare hardcover 1980 Retrospective MoMA kopen? Bied vanaf 65!
Pablo Picasso (1881-1973) Spaans Frans kostbare hardcover 1980 Retrospective MoMA
Techniek Hardcover
Afmetingen 28.5 x 24 cm (h x b)
€ 65
Direct kopen
Bengt Lindstrom - Compositie kopen? Bied vanaf 725!
Bengt Lindstrom (1925-2008) Zweeds Compositie
Techniek Aquagravure
Afmetingen 106 x 85 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 725
Direct kopen
Cornelis Rol - Gezicht op achtertuin. kopen? Bied vanaf 75!
Cornelis Rol (1877-1963) Nederlands Gezicht op achtertuin.
Afmetingen 51 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Johan D. Scherft - Kerk aan de Elandstraat, Den Haag kopen? Bied vanaf 49!
Johan D. Scherft (1891-1969) Nederlands Kerk aan de Elandstraat, Den Haag
Techniek Ets
Afmetingen 71 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 49
Direct kopen
Chris Weller - huisje aan het water kopen? Bied vanaf 125!
Chris Weller (1962) Amerikaans Canadees huisje aan het water
Afmetingen 50 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 125
Direct kopen
Sylvia Willink - "Danse macabre" kopen? Bied vanaf 400!
Sylvia Willink (1944) Nederlands "Danse macabre"
Afmetingen 89 x 69 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 400
Direct kopen
Alfonso Moreno - Historische rivierengezicht kopen? Bied vanaf 139!
Alfonso Moreno (1947) Spaans Historische rivierengezicht
Afmetingen 24 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
€ 139
Direct kopen
Simon Schrikker - Buldog kopen? Bied vanaf 1500!
Simon Schrikker (1973) Nederlands Buldog
Afmetingen 100 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.500
Direct kopen
Simon Schrikker - Twee luik uit de Haaien serie kopen? Bied vanaf 600!
Simon Schrikker (1973) Nederlands Twee luik uit de Haaien serie
Afmetingen 40 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 600
Direct kopen
Ad Willemen - KADO BALI (PRIJSVERLAGING) kopen? Bied vanaf 150!
Ad Willemen (1941-2013) Nederlands KADO BALI (PRIJSVERLAGING)
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 73 x 85 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Direct kopen
Theo Poel - PORTFOLIO MET 10 ORIGINELE TEKENINGEN kopen? Bied vanaf 100!
Theo Poel (1951) Nederlands PORTFOLIO MET 10 ORIGINELE TEKENINGEN
Techniek Potlood
Afmetingen 40 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Direct kopen
Jean Tinguely - 4 tekeningen META MATIC 10 (ONGESIGNEERD)(PRIJSVERLAGING) kopen? Bied vanaf 109!
Jean Tinguely (1925-1991) Zwitsers 4 tekeningen META MATIC 10 (ONGESIGNEERD)(PRIJSVERLAGING)
Techniek Stift
Afmetingen 30 x 21 cm (h x b)
Drager Karton
€ 109
Direct kopen
Ad Gerritsen - ZONDER TITEL kopen? Bied vanaf 95!
Ad Gerritsen (1940-2015) Nederlands ZONDER TITEL
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 43 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 95
Direct kopen
Anton Heyboer - Drenthe 1946 kopen? Bied vanaf 395!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Drenthe 1946
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 62 x 69.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 395
Direct kopen
J.W. Bilders - Gezicht bij Ootmarsum: 2 wandelaars op de weg naar Almelo kopen? Bied vanaf 350!
J.W. Bilders (1811-1890) Nederlands Gezicht bij Ootmarsum: 2 wandelaars op de weg naar Almelo
Techniek Penseel (Inkt)
Afmetingen 45 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Direct kopen
Karin Bos - PULL THE STRINGS (PRIJSVERLAGING) kopen? Bied vanaf 200!
Karin Bos (1966) Nederlands PULL THE STRINGS (PRIJSVERLAGING)
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 72 x 109 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Direct kopen
Peter Vos - Artis Natura Magistra, tekening / aquarel (netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 550!
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 36 x 31 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 550
Direct kopen
Andre van Schuylenbergh - vrouwengezicht kopen? Bied vanaf 200!
Andre van Schuylenbergh (1952) Belgisch vrouwengezicht
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 29.7 x 21 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
€ 200
Direct kopen
Techniek Aquarel
Afmetingen 47 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 300
Direct kopen
Aart van Dobbenburgh - schaars: een aquarel van v. Dobbenburgh kopen? Bied vanaf 250!
Aart van Dobbenburgh (1899-1988) Nederlands schaars: een aquarel van v. Dobbenburgh
Techniek Aquarel
Afmetingen 54 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Marjan de Glopper - EGMONDERSTRAATWEG kopen? Bied vanaf 20!
Marjan de Glopper (1936) Nederlands EGMONDERSTRAATWEG
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 38 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 20
Direct kopen
Jenny Dalenoord - DINER (PRIJSVERLAGING) kopen? Bied vanaf 30!
Jenny Dalenoord (1918-2013) Nederlands DINER (PRIJSVERLAGING)
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 28 x 23 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 30
Direct kopen
Techniek Aquarel
Afmetingen 30 x 19 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Direct kopen
Adri Pieck - Lezend meisje. kopen? Bied vanaf 250!
Adri Pieck (1894-1982) Nederlands Lezend meisje.
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 74 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Jörg Immendorff - Hirte der Rosen kopen? Bied vanaf 4000!
Jörg Immendorff (1945-2007) Duits Herder van Rozen
Techniek Litho
Afmetingen 127 x 108 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Textiel
Ingelijst Ingelijst
€ 4.000
Direct kopen
Yoshio Nakajima - Uitgave met drie originele, gesigneerde werken op papier kopen? Bied vanaf 295!
Yoshio Nakajima (1940) Japans Uitgave met drie originele, gesigneerde werken op papier
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 30 x 21 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 295
Direct kopen
Jan Montyn - Berglandschap, pastelkrijt tekening kopen? Bied vanaf 125!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands Berglandschap, pastelkrijt tekening
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 19 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 125
Direct kopen
Rob Aussen - 9 inkttekeningen - strandscenes ca. 1983 kopen? Bied vanaf 20!
Rob Aussen (1938-2024) Nederlands 9 inkttekeningen - strandscenes ca. 1983
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 21 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Direct kopen
Anneke van Brussel - Vlinders, motten, sprinkhaan, tekening / aquarel (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 350!
Anneke van Brussel (1949) Nederlands Vlinders, motten, sprinkhaan, tekening / aquarel (mooi ingelijst)
Techniek Aquarel
Afmetingen 33 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Direct kopen
Auke Hettema - abstract landschap - tekening 1988 kopen? Bied vanaf 150!
Auke Hettema (1927-2004) Nederlands abstract landschap - tekening 1988
Techniek Potlood
Afmetingen 52 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Direct kopen
Fredericus van Rossum du Chattel - WATERGEZICHT kopen? Bied vanaf 250!
Fredericus van Rossum du Chattel (1856-1917) Nederlands WATERGEZICHT
Techniek Aquarel
Afmetingen 60 x 71 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Techniek Potlood
Afmetingen 53 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 25 x 36 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Direct kopen
Jörg Immendorff - Heuler kopen? Bied vanaf 10000!
Jörg Immendorff (1945-2007) Duits Brul
Techniek Litho
Afmetingen 120 x 135 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Textiel
Ingelijst Ingelijst
€ 10.000
Direct kopen
Techniek Potlood
Afmetingen 53 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Techniek Aquarel
Afmetingen 43 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 125
Direct kopen