Jos Gielen - “ Innige Liefde “ XL versie kopen? Bied vanaf 219!
Jos Gielen (1952) Nederlands “ Innige Liefde “ XL versie
Techniek Brons
Afmetingen 42 x 9 x 5 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 219
Direct kopen
Tineke Looman - New opportunities kopen? Bied vanaf 20!
Tineke Looman (1950) Nederlands New opportunities
Afmetingen 107 x 39 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Direct kopen
Techniek Acryl
Afmetingen 27.5 x 27.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.599
Direct kopen
Techniek Acryl
Afmetingen 28 x 21.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.499
Direct kopen
Klaas Gubbels - Pentekening - 1983 kopen? Bied vanaf 295!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Pentekening - 1983
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 19 x 11 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 295
Direct kopen
Afmetingen 24 x 21.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.299
Direct kopen
Techniek Acryl
Afmetingen 23.5 x 21.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.399
Direct kopen
Jan Willem Versteeg - L’ hiver à Chatou kopen? Bied vanaf 135!
Jan Willem Versteeg (1952) Nederlands L’ hiver à Chatou
Afmetingen 42 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 135
Direct kopen
Willem Visser - Pannenkoekplant in blauwe pot kopen? Bied vanaf 120!
Willem Visser (1956) Nederlands Pannenkoekplant in blauwe pot
Techniek Acryl
Afmetingen 33 x 27 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 120
Direct kopen
Willem Visser - Naaldbomenbos kopen? Bied vanaf 125!
Willem Visser (1956) Nederlands Naaldbomenbos
Techniek Acryl
Afmetingen 33 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 125
Direct kopen
Anton Heyboer - Kip in met klaver blad en onschuld kopen? Bied vanaf 375!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Kip in met klaver blad en onschuld
Techniek Ets
Afmetingen 50 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 375
Direct kopen
Vojo Radoicic - "ONZE KLEINE STAD" kopen? Bied vanaf 375!
Vojo Radoicic (1930-2017) Kroatisch "ONZE KLEINE STAD"
Afmetingen 36.5 x 26.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Glas
Ingelijst Ingelijst
€ 375
Direct kopen
Onbekend - Olieverf op doek, Zonder titel / Abstracte compositie - Ingelijst kopen? Bied vanaf 20!
Onbekend Olieverf op doek, Zonder titel / Abstracte compositie - Ingelijst
Afmetingen 53 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 20
Direct kopen
Kamagurka - Happy mickey kopen? Bied vanaf 8000!
Kamagurka (1956) Belgisch Happy mickey
Techniek Acryl
Afmetingen 102 x 102 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 8.000
Direct kopen
Lucebert - Zeefdruk: Pax - 1973 kopen? Bied vanaf 175!
Lucebert (1924-1994) Nederlands Zeefdruk: Pax - 1973
Afmetingen 55 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 175
Direct kopen
Dario Bosa - Acryl op doek, Vier figuren - (Groot) kopen? Bied vanaf 80!
Dario Bosa (1958) Braziliaans Acryl op doek, Vier figuren - (Groot)
Techniek Acryl
Afmetingen 60 x 180 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 80
Direct kopen
Afmetingen 107 x 107 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.000
Direct kopen
Henk Kraayenzank - Gemengde techniek (olieverf, potlood) op doek, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 90!
Henk Kraayenzank (1946) Nederlands Gemengde techniek (olieverf, potlood) op doek, Zonder titel - Ingelijst
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 62 x 62 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 90
Direct kopen
Anton Heyboer - Acryl op papier, Liggend naakt kopen? Bied vanaf 275!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Acryl op papier, Liggend naakt
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 54 x 79 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 275
Direct kopen
Pieter d' Hont - Bronzen beeld: 'bizon' - 1981 kopen? Bied vanaf 1500!
Pieter d' Hont (1917-1997) Nederlands Bronzen beeld: 'bizon' - 1981
Techniek Brons
Afmetingen 12 x 16 x 6 cm (h x b x d)
Gewicht 1086 g
€ 1.500
Direct kopen
Jacqueline van der Laan - Zwart gepatineerd bronzen sculptuur op sokkel: Aalscholver kopen? Bied vanaf 2995!
Jacqueline van der Laan (1948) Nederlands Zwart gepatineerd bronzen sculptuur op sokkel: Aalscholver
Techniek Brons
Afmetingen 135 x 49 x 15 cm (h x b x d)
Gewicht 42400 g
€ 2.995
Direct kopen
Jacqueline van der Laan - Groen gepatineerd bronzen sculptuur: 'Reiger kopen? Bied vanaf 1499!
Jacqueline van der Laan (1948) Nederlands Groen gepatineerd bronzen sculptuur: 'Reiger
Techniek Brons
Afmetingen 38 x 50 x 15 cm (h x b x d)
Gewicht 14400 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.499
Direct kopen
Anton Heyboer - Inkttekening op dik molenpapier, Zonder titel / Crucifix kopen? Bied vanaf 250!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Inkttekening op dik molenpapier, Zonder titel / Crucifix
Techniek Penseel (Inkt)
Afmetingen 62 x 72 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Anton Heyboer - Zeer grote ets, Primaire leven kopen? Bied vanaf 300!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Zeer grote ets, Primaire leven
Techniek Droge Naald
Afmetingen 107 x 79 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 300
Direct kopen
Kiny Copinga - Brons, Drie mestkevers kopen? Bied vanaf 275!
Kiny Copinga (1943) Nederlands Brons, Drie mestkevers
Techniek Brons
Afmetingen 4 x 10 x 15 cm (h x b x d)
Gewicht 1133 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 275
Direct kopen
Erwin Olaf - connie Palmen kopen? Bied vanaf 299!
Erwin Olaf (1959-2023) Nederlands connie Palmen
Techniek C-Print
Afmetingen 37.5 x 29.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 299
Direct kopen
Kiny Copinga - Groot en zwaar bronzen beeld, Mestkever kopen? Bied vanaf 700!
Kiny Copinga (1943) Nederlands Groot en zwaar bronzen beeld, Mestkever
Techniek Brons
Afmetingen 38 x 45 x 43 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 700
Direct kopen
Hendrik Kerstens - C print op dibond: 'Paula januari 1999' - 2002 kopen? Bied vanaf 1395!
Hendrik Kerstens (1956) Nederlands C print op dibond: 'Paula januari 1999' - 2002
Techniek C-Print
Afmetingen 100 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.395
Direct kopen
Dirk Breed - Ingelijste olieverf op doek(nette lijst!) kopen? Bied vanaf 1500!
Dirk Breed (1920-2004) Nederlands Ingelijste olieverf op doek(nette lijst!)
Afmetingen 79 x 94 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.500
Direct kopen
Erik Dejonckheere - Keramiek, Gehavende vrouw na oorlogstijd kopen? Bied vanaf 350!
Erik Dejonckheere (1948) Belgisch Keramiek, Gehavende vrouw na oorlogstijd
Techniek Keramiek
Afmetingen 105 x 80 x 50 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 350
Direct kopen
Afmetingen 108 x 108 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.000
Direct kopen
Herman Brood - zeefdruk: Iggy kopen? Bied vanaf 450!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands zeefdruk: Iggy
Afmetingen 60 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 450
Direct kopen
Michel Kourline - Tweedelig kunstobject in gemengde techniek, La femme à la cravate (Groot) kopen? Bied vanaf 200!
Michel Kourline (1952) Frans Tweedelig kunstobject in gemengde techniek, La femme à la cravate (Groot)
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 156 x 120 x 40 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 200
Direct kopen
Ada Stel - Keramiek, Lola en dier kopen? Bied vanaf 120!
Ada Stel (1947) Nederlands Keramiek, Lola en dier
Techniek Keramiek
Afmetingen 55 x 26 x 30 cm (h x b x d)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 120
Direct kopen
Herman Brood - Grote zeefdruk: Red Baron kopen? Bied vanaf 425!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Grote zeefdruk: Red Baron
Afmetingen 66 x 86.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 425
Direct kopen
Philip Vencken - Collage op papier, Lot van drie werken kopen? Bied vanaf 30!
Philip Vencken (1950) Nederlands Collage op papier, Lot van drie werken
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 70 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 30
Direct kopen
Jan Altink - Ballerina kopen? Bied vanaf 180!
Jan Altink (1885-1971) Nederlands Ballerina
Techniek Aquarel
Afmetingen 48 x 31 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 180
Direct kopen
Techniek Droge Naald
Afmetingen 9 x 22 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 90
Direct kopen
Hilde Overbergh - zonder titel kopen? Bied vanaf 3900!
Hilde Overbergh (1964) Belgisch zonder titel
Afmetingen 150 x 179 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 3.900
Direct kopen
Jasper Banen - Koppig kopen? Bied vanaf 345!
Jasper Banen (1962) Nederlands Koppig
Techniek Acryl
Afmetingen 73 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 345
Direct kopen
Onbekend - Pierre Jérôme en anderen, Lot van 4 werken kopen? Bied vanaf 60!
Onbekend Pierre Jérôme en anderen, Lot van 4 werken
Techniek Acryl
Afmetingen 52 x 67 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 60
Direct kopen
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 48 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 750
Direct kopen
Selwyn Senatori - Acryl verf op doek: Estata Italia 1969 - 2002 kopen? Bied vanaf 395!
Selwyn Senatori (1973) Italiaans Nederlands Acryl verf op doek: Estata Italia 1969 - 2002
Techniek Acryl
Afmetingen 60 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 395
Direct kopen
Rie Cramer - Ingelijste tekening: Buenas Fiestas wenst... - 1964-1965 kopen? Bied vanaf 299!
Rie Cramer (1887-1977) Nederlands Ingelijste tekening: Buenas Fiestas wenst... - 1964-1965
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 17.5 x 11.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Textiel
Ingelijst Ingelijst
€ 299
Direct kopen
Luc Tuymans - APPLE kopen? Bied vanaf 450!
Luc Tuymans (1958) Belgisch APPLE
Afmetingen 25 x 26 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 450
Direct kopen
Horst Antes - Männliche Figur mit Maßstab, litho kopen? Bied vanaf 350!
Horst Antes (1936) Duits Männliche Figur mit Maßstab, litho
Techniek Litho
Afmetingen 77 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 350
Direct kopen
Reimond Kimpe - Ingelijste olieverf op doek: 'Parijs' - 1933 kopen? Bied vanaf 1995!
Reimond Kimpe (1885-1970) Belgisch Nederlands Ingelijste olieverf op doek: 'Parijs' - 1933
Afmetingen 69 x 85.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.995
Direct kopen
Jonneke Kodde - Bronzen sculptuur: "Nachtwacht" (groot werk!) kopen? Bied vanaf 2995!
Jonneke Kodde (1958) Nederlands Bronzen sculptuur: "Nachtwacht" (groot werk!)
Techniek Brons
Afmetingen 160 x 30 x 40 cm (h x b x d)
Gewicht 45100 g
€ 2.995
Direct kopen
Jan Verheyen - herfst in Het Prater te Wenen. Naïve kunst.Prachtig schilderij! kopen? Bied vanaf 525!
Jan Verheyen (1910) Nederlands herfst in Het Prater te Wenen. Naïve kunst.Prachtig schilderij!
Afmetingen 64 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 525
Direct kopen
Yves Velter - Olieverf op doek: "Grouth" - 2007 (groot werk!) kopen? Bied vanaf 1999!
Yves Velter (1967) Belgisch Olieverf op doek: "Grouth" - 2007 (groot werk!)
Afmetingen 130 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 1.999
Direct kopen