Wil Willemsen - 'Gossip' groot en prachtig gelijst kopen? Bied vanaf 155!
Wil Willemsen (1943) Nederlands 'Gossip' groot en prachtig gelijst
Afmetingen 103 x 97 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 155
Direct kopen
Piet Wiegman (II) - Heuvelachtig landschap met huizen kopen? Bied vanaf 150!
Piet Wiegman (II) (1930-2008) Nederlands Heuvelachtig landschap met huizen
Afmetingen 39 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
€ 150
Direct kopen
Bob Busking - Foto, Zonder titel kopen? Bied vanaf 20!
Bob Busking (1922-2010) Nederlands Foto, Zonder titel
Techniek C-Print
Afmetingen 46 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Direct kopen
Corry Ammerlaan - Een duik in het diepe kopen? Bied vanaf 25!
Corry Ammerlaan (1947) Nederlands Een duik in het diepe
Techniek Brons
Afmetingen 8 x 7 x 2 cm (h x b x d)
Gewicht 40 g
€ 25
Direct kopen
Corneille - Charlie Parker ingelijste Cobra-terragrafie op doek kopen? Bied vanaf 2200!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Charlie Parker ingelijste Cobra-terragrafie op doek
Techniek Terragravure
Afmetingen 87 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Textiel
Ingelijst Ingelijst
€ 2.200
Direct kopen
Hans Innemee - Being big kopen? Bied vanaf 89!
Hans Innemee (1951) Nederlands Being big
Afmetingen 30 x 36 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 89
Direct kopen
Jurjen de Haan - Verf - dieren kopen? Bied vanaf 500!
Jurjen de Haan (1936-2018) Nederlands Verf - dieren
Afmetingen 202 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 500
Direct kopen
Jef Snauwaert - ZONDER TITEL (PRIJSVERLAGING) kopen? Bied vanaf 200!
Jef Snauwaert (1949) Belgisch ZONDER TITEL (PRIJSVERLAGING)
Afmetingen 96 x 103 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 200
Direct kopen
Richard Lee Barton - SUNSET (PRIJSVERLAGING) kopen? Bied vanaf 219!
Richard Lee Barton (1952) Belgisch Amerikaans SUNSET (PRIJSVERLAGING)
Afmetingen 60 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 219
Direct kopen
Gijs Keizer - olieverf op doek | 'Zonder titel' | 1996 (INGELIJST) (IN PRIJS VERLAAGD) kopen? Bied vanaf 650!
Gijs Keizer (1933) Nederlands olieverf op doek | 'Zonder titel' | 1996 (INGELIJST) (IN PRIJS VERLAAGD)
Afmetingen 103 x 93 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 650
Direct kopen
Rien Goené - Abstract kopen? Bied vanaf 425!
Rien Goené (1929-2013) Nederlands Abstract
Afmetingen 32 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 425
Direct kopen
André De Smedt - LANDSCHAP IN AVONDROOD kopen? Bied vanaf 100!
André De Smedt (1927) Nederlands LANDSCHAP IN AVONDROOD
Afmetingen 48 x 58 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Gijs Keizer - olieverf op doek | 'Grotwoning' | 1996 (INGELIJST) (IN PRIJS VERLAAGD) kopen? Bied vanaf 650!
Gijs Keizer (1933) Nederlands olieverf op doek | 'Grotwoning' | 1996 (INGELIJST) (IN PRIJS VERLAAGD)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 650
Direct kopen
Ruth Fischer - ZONDER TITEL kopen? Bied vanaf 100!
Ruth Fischer (1913) Duits Nederlands ZONDER TITEL
Afmetingen 48 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Richard Lee Barton - TREE FORMATION WITH SUNRISE kopen? Bied vanaf 399!
Richard Lee Barton (1952) Belgisch Amerikaans TREE FORMATION WITH SUNRISE
Afmetingen 80 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 399
Direct kopen
Jannetje Prins - Olieverf op doek | 'Portret van een jonge vrouw' | 1932 kopen? Bied vanaf 250!
Jannetje Prins (1893-1980) Nederlands Olieverf op doek | 'Portret van een jonge vrouw' | 1932
Afmetingen 48 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Anke Labrie - HUIS VAN DE BRUID (PRIJSVERLAGING) kopen? Bied vanaf 129!
Anke Labrie (1948) Nederlands HUIS VAN DE BRUID (PRIJSVERLAGING)
Afmetingen 67 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 129
Direct kopen
Yon Nicolas - ZONDER TITEL (PRIJSVERLAGING) kopen? Bied vanaf 349!
Yon Nicolas (1935) Nederlands ZONDER TITEL (PRIJSVERLAGING)
Techniek Acryl
Afmetingen 135 x 115 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 349
Direct kopen
Richard Lee Barton - ZONDER TITEL (PRIJSVERLAGING) kopen? Bied vanaf 229!
Richard Lee Barton (1952) Belgisch Amerikaans ZONDER TITEL (PRIJSVERLAGING)
Afmetingen 60 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 229
Direct kopen
John Lie a Fo - gouache op papier | 'Intruder' | 1987 (UNIEK WERK) kopen? Bied vanaf 325!
John Lie a Fo (1945) Nederlands Surinaams gouache op papier | 'Intruder' | 1987 (UNIEK WERK)
Techniek Gouache
Afmetingen 103 x 83 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 325
Direct kopen
Jörg Remé - Olieverf op doek - 1969(groot!) kopen? Bied vanaf 799!
Jörg Remé (1941) Duits Nederlands Olieverf op doek - 1969(groot!)
Afmetingen 124.5 x 104.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 799
Direct kopen
Wim Kersten - Geen titel! kopen? Bied vanaf 100!
Wim Kersten (1908-1974) Nederlands Geen titel!
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 43 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
€ 100
Direct kopen
Willem Brunet de Rochebrune - Eigenzinnige abstractie kopen? Bied vanaf 100!
Willem Brunet de Rochebrune (1905-1990) Eigenzinnige abstractie
Afmetingen 60 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Direct kopen
Charlotte Molenkamp - olieverf op doek | 'Vis in zwart' kopen? Bied vanaf 1450!
Charlotte Molenkamp (1955) Nederlands olieverf op doek | 'Vis in zwart'
Afmetingen 94 x 114 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.450
Direct kopen