Jan Vermaat - Bronzen sculptuur: 'Paard' kopen? Bied vanaf 1295!
Jan Vermaat (1939) Nederlands Bronzen sculptuur: 'Paard'
Techniek Brons
Afmetingen 42 x 25 x 10 cm (h x b x d)
Gewicht 15200 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.295
Direct kopen
Miep Maarse - Bronzen sculptuur: Parasol (Moeder olifant met kind) - 2001 kopen? Bied vanaf 1250!
Miep Maarse (1945) Nederlands Bronzen sculptuur: Parasol (Moeder olifant met kind) - 2001
Techniek Brons
Afmetingen 24 x 18 x 13 cm (h x b x d)
Gewicht 3681 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.250
Direct kopen
Miep Maarse - Bronzen beeld: een liggende beer - 1996 kopen? Bied vanaf 599!
Miep Maarse (1945) Nederlands Bronzen beeld: een liggende beer - 1996
Techniek Brons
Afmetingen 12 x 11 x 9.5 cm (h x b x d)
Gewicht 1357 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 599
Direct kopen
Pierre Chenet - Bronzen stier (Groot sculptuur) kopen? Bied vanaf 475!
Pierre Chenet Frans Bronzen stier (Groot sculptuur)
Techniek Brons
Afmetingen 28 x 42 x 11 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 475
Direct kopen
Loek Bos - Dame in elegante pose kopen? Bied vanaf 345!
Loek Bos (1946) Nederlands Dame in elegante pose
Techniek Brons
Afmetingen 21 x 3.5 x 3.5 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 345
Direct kopen
Cor Jong - Bronzen sculptuur | 'Torso' kopen? Bied vanaf 500!
Cor Jong (1955) Nederlands Bronzen sculptuur | 'Torso'
Techniek Brons
Afmetingen 16 x 9 x 5 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 500
Direct kopen
18k gouden oorknoppen met amethist en briljant geslepen diamant tot 0.05ct kopen? Bied vanaf 240!
18k gouden oorknoppen met amethist en briljant geslepen diamant tot 0.05ct
Techniek Goud
Afmetingen 1.4 x 1.4 cm (h x b)
Gewicht 2.6 g
Gesigneerd Nederlands keur
€ 240
Direct kopen
Nel Klaassen - zonder titel kopen? Bied vanaf 350!
Nel Klaassen (1906-1989) Nederlands zonder titel
Afmetingen 39 x 22 x 25 cm (h x b x d)
Gesigneerd Ongemerkt
€ 350
Direct kopen
Albert Poels - Reinaard de vos kopen? Bied vanaf 900!
Albert Poels (1903-1984) Belgisch Reinaard de vos
Techniek Brons
Afmetingen 49 x 20 x 13 cm (h x b x d)
Gewicht 10000 g
€ 900
Direct kopen
Gertie Janssen - bijzondere gele bank kopen? Bied vanaf 300!
Gertie Janssen (1947) Nederlands bijzondere gele bank
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 140 x 334 x 40 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 300
Direct kopen
Monica van Dael - Floating fairy, bronzen beeld kopen? Bied vanaf 425!
Monica van Dael (1943) Nederlands Floating fairy, bronzen beeld
Techniek Brons
Afmetingen 23 x 21 x 7 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 425
Direct kopen
Cris Agterberg - Staand figuur, bronzen beeld kopen? Bied vanaf 695!
Cris Agterberg (1883-1948) Nederlands Staand figuur, bronzen beeld
Techniek Brons
Afmetingen 8 x 3 x 3 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 695
Direct kopen
Andre van der Linden - Waterfontein object (kruidentuin) kopen? Bied vanaf 1000!
Andre van der Linden (1945) Nederlands Waterfontein object (kruidentuin)
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 230 x 200 x 70 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.000
Direct kopen
Willem van Scheijndel - Ingelijste acryl op doek: Japan kopen? Bied vanaf 1250!
Willem van Scheijndel (1952-2017) Nederlands Ingelijste acryl op doek: Japan
Techniek Acryl
Afmetingen 96 x 106 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.250
Direct kopen
Marc Chagall - originele - Mourlot Frères - 1956 kleuren litho "David saved by Michal" kopen? Bied vanaf 171!
Marc Chagall (1887-1985) Russisch Frans originele - Mourlot Frères - 1956 kleuren litho "David saved by Michal"
Techniek Litho
Afmetingen 35.3 x 26 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 171
Direct kopen
Jan Mankes - Melkster. Ingelijst. Houtsnede. kopen? Bied vanaf 179!
Jan Mankes (1889-1920) Nederlands Melkster. Ingelijst. Houtsnede.
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 41 x 31 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 179
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 47 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 28
Direct kopen
Guus Kuit - Uitzicht 15, kleurets e.d. kopen? Bied vanaf 25!
Guus Kuit (1952) Nederlands Uitzicht 15, kleurets e.d.
Techniek Ets
Afmetingen 66 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 25
Direct kopen
Pol Mara - olieverf op doek: dessins dans l'esprit - 1977 kopen? Bied vanaf 1000!
Pol Mara (1920-1998) Belgisch olieverf op doek: dessins dans l'esprit - 1977
Afmetingen 86 x 105 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.000
Direct kopen
Herman Brood - Stifttekening op papier(ansichtkaart): Ik raak op dreef kopen? Bied vanaf 299!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Stifttekening op papier(ansichtkaart): Ik raak op dreef
Techniek Stift
Afmetingen 15 x 10.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 299
Direct kopen
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Ingelijste ets - 1984
Techniek Ets
Afmetingen 50 x 59 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Direct kopen
Jasper Krabbé - Ingelijste gouache: Vrouwelijk naakt kopen? Bied vanaf 595!
Jasper Krabbé (1970) Nederlands Ingelijste gouache: Vrouwelijk naakt
Techniek Gouache
Afmetingen 68 x 89 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 595
Direct kopen
Takashi Murakami - Offset litho: Blue Dob - 2006 kopen? Bied vanaf 1000!
Takashi Murakami (1962) Japans Offset litho: Blue Dob - 2006
Techniek Offset
Afmetingen 50.5 x 50.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.000
Direct kopen
Astrid Engels - Gemengde techniek op doek(zeer groot werk!) kopen? Bied vanaf 1000!
Astrid Engels (1941) Nederlands Gemengde techniek op doek(zeer groot werk!)
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 160 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.000
Direct kopen
Rien Goené - Figuur ijzer kopen? Bied vanaf 650!
Rien Goené (1929-2013) Nederlands Figuur ijzer
Techniek IJzer
Afmetingen 32 x 17 x 5 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 650
Direct kopen
Herman Brood - Hopper kopen? Bied vanaf 11950!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Hopper
Techniek Acryl
Afmetingen 200 x 270 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 11.950
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 79
Direct kopen
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Gemengde techniek op papier: rode kan (groot!)
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 66 x 49.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.850
Direct kopen
Hergé (ps.) - Raket naar de maan kopen? Bied vanaf 20!
Hergé (ps.) (1907-1983) Belgisch Raket naar de maan
Techniek Hardcover
Afmetingen 30 x 23 cm (h x b)
€ 20
Direct kopen
Rudi Polder - Olieverf op doek, Iets anders 01 (17) kopen? Bied vanaf 100!
Rudi Polder (1926-2016) Nederlands Olieverf op doek, Iets anders 01 (17)
Afmetingen 70 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 100
Direct kopen
Pol Dom - Brouwersgracht Amsterdam kopen? Bied vanaf 69!
Pol Dom (1885-1978) Belgisch Nederlands Brouwersgracht Amsterdam
Techniek Ets
Afmetingen 47 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 69
Direct kopen
René Carcan - La Vibration de L'algue (Epreuve Artiste) kopen? Bied vanaf 65!
René Carcan (1925) Belgisch La Vibration de L'algue (Epreuve Artiste)
Techniek Ets
Afmetingen 59 x 40.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 65
Direct kopen
Aart van Dobbenburgh - 'Voorjaarsbloemen' kopen? Bied vanaf 59!
Aart van Dobbenburgh (1899-1988) Nederlands 'Voorjaarsbloemen'
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 59
Direct kopen
Albert Jozef Claeys - Landschap met huisjes kopen? Bied vanaf 285!
Albert Jozef Claeys (1889-1967) Belgisch Landschap met huisjes
Afmetingen 80 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 285
Direct kopen
Jan des Bouvrie - Touch Cubic Lamp kopen? Bied vanaf 40!
Jan des Bouvrie (1942-2020) Nederlands Touch Cubic Lamp
Afmetingen 26 x 10 x 10 cm (h x b x d)
Gewicht 1 g
Gesigneerd Ongemerkt
€ 40
Direct kopen
Ru Vunderink - landschap kopen? Bied vanaf 199!
Ru Vunderink (1927-2021) Nederlands landschap
Techniek Acryl
Afmetingen 102 x 94 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 199
Direct kopen
Klaas Gubbels - RICARD ("aan Marty Six") kopen? Bied vanaf 595!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands RICARD ("aan Marty Six")
Afmetingen 46 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 595
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 74 x 56 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 600
Direct kopen
Afmetingen 37 x 22 x 10 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 2.500
Direct kopen
Gerard Adolfs - Oriëntaalse scene op een straatje kopen? Bied vanaf 999!
Gerard Adolfs (1897-1968) Nederlands Oriëntaalse scene op een straatje
Afmetingen 53 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 999
Direct kopen
Corneille - Rood naakt, 1982 kopen? Bied vanaf 850!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Rood naakt, 1982
Techniek Litho
Afmetingen 93 x 74 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 850
Direct kopen
Willem Witsen - Ets - e.a. - Proefdruk - De overhaal bij de Montelbaanstoren kopen? Bied vanaf 149!
Willem Witsen (1860-1923) Nederlands Ets - e.a. - Proefdruk - De overhaal bij de Montelbaanstoren
Techniek Ets
Afmetingen 48 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 149
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 77 x 92 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 650
Direct kopen
Corneille - Lithografie 'Tournesol' kopen? Bied vanaf 240!
Techniek Litho
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 240
Direct kopen
Techniek Gouache
Afmetingen 26 x 15 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.400
Direct kopen
Corneille - De terrils van Luik, 1945 kopen? Bied vanaf 3000!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch De terrils van Luik, 1945
Techniek Potlood
Afmetingen 32 x 39.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 3.000
Direct kopen
Wassily Kandinsky - Accord Réciproque, dubbelpagina litho kopen? Bied vanaf 95!
Wassily Kandinsky (1866-1944) Russisch Frans Accord Réciproque, dubbelpagina litho
Techniek Litho
Afmetingen 38 x 56 cm (h x b)
€ 95
Direct kopen
Casper Marinus Kouw - leuke - omstreeks 1920 - droge naald Ets "sneeuwballen gooien" potloodgesigneerd kopen? Bied vanaf 25!
Casper Marinus Kouw (1865-1939) Nederlands leuke - omstreeks 1920 - droge naald Ets "sneeuwballen gooien" potloodgesigneerd
Techniek Ets
Afmetingen 40 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 25
Direct kopen
Johan van den Berg - Black and Red, acrylverf op paneel kopen? Bied vanaf 95!
Johan van den Berg (1939) Nederlands Black and Red, acrylverf op paneel
Techniek Acryl
Afmetingen 30 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Op Spieraam
€ 95
Direct kopen
Techniek Aquarel
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 495
Direct kopen