Rudolf Kämmer - OP ART - KINETIK - 1973 signiert kopen? Bied vanaf 150!
Rudolf Kämmer (1935-2019) Duits OP ART - KINETICS - 1973 gesigneerd
Afmetingen 60 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Direct kopen
Nicholas Krushenick - OHNE TITEL " A. P . 1967 signiert " kopen? Bied vanaf 200!
Nicholas Krushenick (1929-1999) Amerikaans ZONDER TITEL " A. P . 1967 gesigneerd "
Afmetingen 66 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 200
Direct kopen
Jan van Munster - UITGAVE MET PYROGRAFIEËN. kopen? Bied vanaf 150!
Jan van Munster (1939) Nederlands UITGAVE MET PYROGRAFIEËN.
Techniek Gemengde Druktechniek
Afmetingen 50 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 150
Direct kopen
Helmut M. Federle - Diatonic structure, vernis mou ets (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 395!
Helmut M. Federle (1944) Zwitsers Diatonic structure, vernis mou ets (mooi ingelijst)
Techniek Ets
Afmetingen 83 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 395
Direct kopen
Dick Cassee - Aurel, droge naald ets kopen? Bied vanaf 175!
Dick Cassee (1930-2023) Nederlands Aurel, droge naald ets
Techniek Droge Naald
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 175
Direct kopen
Joost Baljeu - Structures, complete map met 5 gesigneerde zeefdrukken (groot) kopen? Bied vanaf 595!
Joost Baljeu (1925-1991) Nederlands Structures, complete map met 5 gesigneerde zeefdrukken (groot)
Afmetingen 66 x 101 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 595
Direct kopen
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 70.5 x 50.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 399
Direct kopen
Corneille - Grote schaal/bord gelimiteerde oplage kopen? Bied vanaf 125!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Grote schaal/bord gelimiteerde oplage
Techniek Keramiek
Afmetingen 3 x 33 x 33 cm (h x b x d)
€ 125
Direct kopen
Marcel Wanders - Design vaas uit de Vase Collection 2015 voor Randstad kopen? Bied vanaf 50!
Marcel Wanders (1963) Nederlands Design vaas uit de Vase Collection 2015 voor Randstad
Afmetingen 30 x 9 x 9 cm (h x b x d)
Gewicht 713 g
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 50
Direct kopen
Eric van Solm - Houten sculptuur - 2017 kopen? Bied vanaf 395!
Eric van Solm (1958) Nederlands Houten sculptuur - 2017
Techniek Hout
Afmetingen 42 x 44 x 32 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 395
Direct kopen
Afmetingen 43 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 2.999
Direct kopen
Theo Wolvecamp - Ingelijste zeefdruk: abstracte compositie - 1989 kopen? Bied vanaf 250!
Theo Wolvecamp (1925-1992) Nederlands Ingelijste zeefdruk: abstracte compositie - 1989
Afmetingen 50 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Ilona Schmit - Sprookje kopen? Bied vanaf 70!
Ilona Schmit (1943) Nederlands Sprookje
Afmetingen 60 x 69.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 70
Direct kopen
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Stilleven (handgekleurd door de kunstenaar)
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 40 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 425
Direct kopen
Krin Rinsema - mijmerend I kopen? Bied vanaf 210!
Krin Rinsema (1947) Nederlands mijmerend I
Techniek Ets
Afmetingen 64 x 47 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 210
Direct kopen
Kees Salentijn - Sint Joris en de draak I kopen? Bied vanaf 85!
Kees Salentijn (1947) Nederlands Sint Joris en de draak I
Afmetingen 76 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 85
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 399
Direct kopen
Kees Salentijn - De stadsfietser kopen? Bied vanaf 70!
Kees Salentijn (1947) Nederlands De stadsfietser
Afmetingen 50 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 70
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 40 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 185
Direct kopen
Angelos Tassopoulos - Olieverf op doek, Vrouw - Zeer groot kopen? Bied vanaf 450!
Angelos Tassopoulos (1940) Grieks Olieverf op doek, Vrouw - Zeer groot
Afmetingen 200 x 130 cm (h x b)
€ 450
Direct kopen
Georgi Daskaloff - Litho: abstract kopen? Bied vanaf 75!
Georgi Daskaloff (1923-2005) Bulgaar Litho: abstract
Techniek Litho
Afmetingen 28 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Ton Pape - zonder titel kopen? Bied vanaf 65!
Ton Pape (1916-2003) Nederlands zonder titel
Techniek Gouache
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 65
Direct kopen
Yvon Adam - Erotische Kunst „Klitorina am Strand“, Mischtechnik – gerahmt kopen? Bied vanaf 50!
Yvon Adam (1932-2017) Belgisch Erotisch kunstwerk "Clitoline op het strand" Gemengde technieken - ingelijst
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 41 x 31 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Antje Veldstra - 'Het huis is gebouwd' met lijstje kopen? Bied vanaf 35!
Antje Veldstra (1954) Nederlands 'Het huis is gebouwd' met lijstje
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 20.5 x 20.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 35
Direct kopen
Wytze Monna - een vreemde gang van zaken kopen? Bied vanaf 20!
Wytze Monna (1946) Nederlands een vreemde gang van zaken
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 32 x 47 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Direct kopen
Ko Oosterkerk - "vogelliefde" kopen? Bied vanaf 65!
Ko Oosterkerk (1928-2012) Nederlands "vogelliefde"
Techniek Droge Naald
Afmetingen 49 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 65
Direct kopen
Nic Jonk - achterover leunend naakt kopen? Bied vanaf 75!
Nic Jonk (1928-1994) Nederlands achterover leunend naakt
Afmetingen 70 x 90 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Techniek Aquarel
Afmetingen 58 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 595
Direct kopen
Chris Lebeau - Krijttekening: Kat, opgerold en slapend - 1937 kopen? Bied vanaf 325!
Chris Lebeau (1878-1945) Nederlands Krijttekening: Kat, opgerold en slapend - 1937
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 21 x 36 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 325
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 73 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 34
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 32
Direct kopen
Nico van Rijn - Stilleven met bord en appel kopen? Bied vanaf 350!
Nico van Rijn (1887-1962) Nederlands Stilleven met bord en appel
Afmetingen 38 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Direct kopen
Klaas Gubbels - Houtdruk/tekening: hartenman kopen? Bied vanaf 429!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Houtdruk/tekening: hartenman
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 46.5 x 56.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 429
Direct kopen
18k gouden ring met roze saffier en briljant geslepen diamant tot. 0.16ct kopen? Bied vanaf 410!
18k gouden ring met roze saffier en briljant geslepen diamant tot. 0.16ct
Techniek Goud
Afmetingen 0.63 x 0.48 cm (h x b)
Gewicht 2.6 g
Gesigneerd Nederlands keur
€ 410
Direct kopen
Nicolaas Pieneman - Boerenerf kopen? Bied vanaf 300!
Nicolaas Pieneman (1880-1938) Nederlands Boerenerf
Afmetingen 71 x 91 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 300
Direct kopen
Henk van Vessem (1939) Nederlands Acryl op doek, Cirkel van verlangen (Groot!)
Techniek Acryl
Afmetingen 140 x 140 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 300
Direct kopen
Techniek Gouache
Afmetingen 110 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 375
Direct kopen
Pieter Vermeulen - Acryl op doek, Gestapeld (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 250!
Pieter Vermeulen (1949) Nederlands Acryl op doek, Gestapeld (Zeer groot)
Techniek Acryl
Afmetingen 200 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 250
Direct kopen
Roy Lichtenstein - Roy Lichtenstein 1970-1980 Jack Cowart kopen? Bied vanaf 20!
Roy Lichtenstein (1923-1997) Amerikaans Roy Lichtenstein 1970-1980 Jack Cowart
Techniek Softcover
Afmetingen 30 x 23 cm (h x b)
€ 20
Direct kopen
Hans Heijman - Zelf vergeten hoekje kopen? Bied vanaf 100!
Hans Heijman (1951) Nederlands Zelf vergeten hoekje
Techniek Ets
Afmetingen 67 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Olaf Stevens - Kristalobject vervaardigd in de Zweedse graaltechniek kopen? Bied vanaf 190!
Olaf Stevens (1954) Nederlands Kristalobject vervaardigd in de Zweedse graaltechniek
Afmetingen 8.8 x 8.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 190
Direct kopen
Frans Joosen - Vrouw met kinderen. kopen? Bied vanaf 95!
Frans Joosen (1932-2021) Nederlands Vrouw met kinderen.
Afmetingen 85 x 72 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
Ingelijst Ingelijst
€ 95
Direct kopen
Godfried Vervisch - Staand Naakt kopen? Bied vanaf 3500!
Godfried Vervisch (1930-2014) Belgisch Staand Naakt
Afmetingen 150 x 120 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 3.500
Direct kopen
Pieter Wagemans - Blick auf den Hafen kopen? Bied vanaf 150!
Pieter Wagemans (1879-1955) Nederlands Uitzicht op de haven
Afmetingen 27 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Direct kopen
Krin Rinsema - zonder titel kopen? Bied vanaf 235!
Krin Rinsema (1947) Nederlands zonder titel
Techniek Ets
Afmetingen 100 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 235
Direct kopen
Arty Grimm - niet getiteld kopen? Bied vanaf 40!
Arty Grimm (1950) Nederlands niet getiteld
Afmetingen 45 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Direct kopen
Afmetingen 123 x 105 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 695
Direct kopen
Franz Eggenschwiler - Vogelfrau - 1991 - Originele houtsnede - gesigneerd en genummerd kopen? Bied vanaf 70!
Franz Eggenschwiler (1930-2000) Zwitsers Vogelfrau - 1991 - Originele houtsnede - gesigneerd en genummerd
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 56 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 70
Direct kopen
Jos Aanraad - Jacht stilleven kopen? Bied vanaf 1695!
Jos Aanraad (1945-1921) Nederlands Jacht stilleven
Afmetingen 70 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 1.695
Direct kopen
Afmetingen 68 x 83 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.950
Direct kopen