Corneille - ontwerp voor Swatch horloge + Swatch horloge kopen? Bied vanaf 375!
Afmetingen 52 x 34 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 375
Direct kopen
Guy Vandenbranden - Untitled 1984 kopen? Bied vanaf 2000!
Guy Vandenbranden (1926-2014) Belgisch Untitled 1984
Techniek Gouache
Afmetingen 81 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 2.000
Direct kopen
Herman Brood - Tuinbroek Cabriolet kopen? Bied vanaf 295!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Tuinbroek Cabriolet
Afmetingen 60 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 295
Direct kopen
Bram van Velde - Zwart-wit litho uit 1966 kopen? Bied vanaf 350!
Bram van Velde (1895-1981) Nederlands Zwart-wit litho uit 1966
Techniek Litho
Afmetingen 73 x 93 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 73 x 93 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Direct kopen
Pierre Alechinsky - kleurenets L’origine du monde 1 - 1993 kopen? Bied vanaf 595!
Pierre Alechinsky (1927) Belgisch kleurenets L’origine du monde 1 - 1993
Techniek Ets
Afmetingen 38 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 595
Direct kopen
14k witgouden ring met een 8 kant geslepen diamant tot 0.01ct kopen? Bied vanaf 160!
14k witgouden ring met een 8 kant geslepen diamant tot 0.01ct
Techniek Goud
Afmetingen 0.4 x 1 cm (h x b)
Gewicht 2.2 g
Gesigneerd Nederlands keur
€ 160
Direct kopen
Wim Mors - Paartje kopen? Bied vanaf 479!
Wim Mors (1935) Nederlands Paartje
Techniek Hout
Afmetingen 25 x 7 x 5 cm (h x b x d)
Gewicht 700 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 479
Direct kopen
Carlos Castanedo - Bronzen sculptuur van liggend naakt figuur op marmeren sokkel kopen? Bied vanaf 250!
Carlos Castanedo (1963) Spaans Bronzen sculptuur van liggend naakt figuur op marmeren sokkel
Techniek Brons
Afmetingen 15.5 x 22 x 14 cm (h x b x d)
Gewicht 5900 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Jan Baas - Litho, Zonder titel, 14/25 - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Jan Baas (1960) Nederlands Litho, Zonder titel, 14/25 - Ingelijst
Techniek Litho
Afmetingen 90 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Direct kopen
14k wit gouden collier en hanger met briljant geslepen diamant tot. 0.26 ct kopen? Bied vanaf 400!
14k wit gouden collier en hanger met briljant geslepen diamant tot. 0.26 ct
Techniek Goud
Afmetingen 1.5 x 0.6 cm (h x b)
Gewicht 2 g
Gesigneerd Nederlands keur
€ 400
Direct kopen
JR - La Nascita - Milano Centrale - genummerd/handgesigneerd kopen? Bied vanaf 850!
JR (1983) Frans La Nascita - Milano Centrale - genummerd/handgesigneerd
Techniek C-Print
Afmetingen 31 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 850
Direct kopen
Joan Miro - Sculptures en Montagne - 5/150 - groot formaat kopen? Bied vanaf 4200!
Joan Miro (1893-1983) Spaans Sculptures en Montagne - 5/150 - groot formaat
Techniek Litho
Afmetingen 76 x 54.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 4.200
Direct kopen
Techniek Giclée
Afmetingen 64 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 189
Direct kopen
Mel Ramos - Dunkin Donuts (Cindy Crawford) - Zeer groot! kopen? Bied vanaf 2500!
Mel Ramos (1935-2018) Amerikaans Dunkin Donuts (Cindy Crawford) - Zeer groot!
Techniek Litho
Afmetingen 112 x 85 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 2.500
Direct kopen
Takashi Murakami - Jellyfish Eyes Black - 2004 kopen? Bied vanaf 1250!
Takashi Murakami (1962) Japans Jellyfish Eyes Black - 2004
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.250
Direct kopen
Matt Lambert - She Never - Handgesigneerde zeefdruk met certificaat - 5/25 kopen? Bied vanaf 250!
Matt Lambert (1981) Amerikaans She Never - Handgesigneerde zeefdruk met certificaat - 5/25
Afmetingen 60 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Death NYC - Marilyn Vuitton - 2012 kopen? Bied vanaf 99!
Death NYC (1979) Amerikaans Marilyn Vuitton - 2012
Afmetingen 34 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 99
Direct kopen
Jacobus Doeser - sfeervol dorp, prachtige kleuren kopen? Bied vanaf 159!
Jacobus Doeser (1884-1970) Nederlands sfeervol dorp, prachtige kleuren
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 59 x 74 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 159
Direct kopen
Miguel Berrocal - blinddruk, ‘David’, handgesigneerd, 1971 kopen? Bied vanaf 99!
Miguel Berrocal (1933-2006) Spaans blinddruk, ‘David’, handgesigneerd, 1971
Techniek Preeg/Blinddruk
Afmetingen 34 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 99
Direct kopen
Ad Arma - Man - Vrouw kopen? Bied vanaf 2000!
Ad Arma (1954) Nederlands Man - Vrouw
Techniek Brons
Afmetingen 97 x 26 x 20 cm (h x b x d)
Gewicht 40 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 2.000
Direct kopen
Jan Henderikse - Susie (coins american) kopen? Bied vanaf 350!
Jan Henderikse (1937) Nederlands Susie (coins american)
Techniek Preeg/Blinddruk
Afmetingen 79.5 x 59.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 350
Direct kopen
Techniek Gemengde Druktechniek
Afmetingen 32 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 225
Direct kopen
Wanda Werner - De Drentse kopen? Bied vanaf 50!
Wanda Werner (1951) Nederlands De Drentse
Techniek Aquarel
Afmetingen 43 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Kees Salentijn - Mooie ingelijste aquarel van Kees Salentijn kopen? Bied vanaf 45!
Kees Salentijn (1947) Nederlands Mooie ingelijste aquarel van Kees Salentijn
Techniek Aquarel
Afmetingen 48 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 45
Direct kopen
Pablo Picasso - Litho - 1959 - Uit serie: "Toros y Toreros" - Oplage 150 ex. - Perfecte conditie kopen? Bied vanaf 110!
Pablo Picasso (1881-1973) Spaans Frans Litho - 1959 - Uit serie: "Toros y Toreros" - Oplage 150 ex. - Perfecte conditie
Techniek Litho
Afmetingen 37 x 27 cm (h x b)
€ 110
Direct kopen
Pablo Picasso - Lithographie - 1959 - From: "Toros y Toreros" - 150 copies - Perfect condition kopen? Bied vanaf 110!
Pablo Picasso (1881-1973) Spaans Frans Lithographie - 1959 - From: "Toros y Toreros" - 150 copies - Perfect condition
Techniek Litho
Afmetingen 37 x 27 cm (h x b)
€ 110
Direct kopen
Salvador Dali - Salvatore Dali kopen? Bied vanaf 2900!
Salvador Dali (1904-1989) Spaans Salvatore Dali
Techniek Gravure
Afmetingen 76 x 96 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 2.900
Direct kopen
Reinier Lucassen - ONDERWRP & AFB kopen? Bied vanaf 395!
Reinier Lucassen (1939-2025) Nederlands ONDERWRP & AFB
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 48 x 38 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 395
Direct kopen
Felix Wijns - Gespleten landschap kopen? Bied vanaf 100!
Felix Wijns (1959-2023) Nederlands Gespleten landschap
Techniek Acryl
Afmetingen 101.5 x 101.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Cor. W Joppe - twee struisvogels kopen? Bied vanaf 35!
Cor. W Joppe (-1981) Nederlands twee struisvogels
Techniek Litho
Afmetingen 24 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Direct kopen
Norbert Cames - Synergie II kopen? Bied vanaf 45!
Norbert Cames (1953) Duits Synergie II
Afmetingen 49 x 49 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Pierre Alechinsky - Galactic Flying Objects kopen? Bied vanaf 1225!
Pierre Alechinsky (1927) Belgisch Galactic Flying Objects
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 47.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.225
Direct kopen
Willem Minderman - Lot van twee tekeningen: Veere (haven) en Thorn kopen? Bied vanaf 75!
Willem Minderman (1910-1985) Nederlands Lot van twee tekeningen: Veere (haven) en Thorn
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 20 x 29 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Harald Vlugt - Paradise regained! kopen? Bied vanaf 65!
Harald Vlugt (1957) Nederlands Paradise regained!
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 30 x 21 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
€ 65
Direct kopen
Geert Vrijdag - zonder titel kopen? Bied vanaf 35!
Geert Vrijdag (1943-1999) Nederlands zonder titel
Afmetingen 28 x 20 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Direct kopen
Leon Janssen - Het einde (zeer grote houtdruk) kopen? Bied vanaf 145!
Leon Janssen (1951) Nederlands Het einde (zeer grote houtdruk)
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 144 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 145
Direct kopen
Lode Sierhuis - nachtelijk idylle kopen? Bied vanaf 55!
Lode Sierhuis (1946) Nederlands nachtelijk idylle
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 23 x 18 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen
Paul van Dongen - Michelangelo ( Agnes en de handen van Wim en Carin) kopen? Bied vanaf 95!
Paul van Dongen (1958) Nederlands Michelangelo ( Agnes en de handen van Wim en Carin)
Techniek Droge Naald
Afmetingen 39 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 95
Direct kopen
Jan van den Berg - zonder titel( maar met lijst!) kopen? Bied vanaf 75!
Jan van den Berg (1945) Nederlands zonder titel( maar met lijst!)
Afmetingen 51 x 36 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Frank Ermschel - zonder titel kopen? Bied vanaf 55!
Frank Ermschel (1957-2010) Duits zonder titel
Afmetingen 88 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen
Sjaak Korsten - Zonder titel kopen? Bied vanaf 55!
Sjaak Korsten (1957) Nederlands Zonder titel
Afmetingen 59 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen
Nico Molenkamp - Kraai kopen? Bied vanaf 45!
Nico Molenkamp (1920-1998) Nederlands Kraai
Afmetingen 24.5 x 28.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Kees van Bohemen - zonder titel kopen? Bied vanaf 175!
Kees van Bohemen (1928-1985) Nederlands zonder titel
Afmetingen 73 x 59 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 175
Direct kopen
Afmetingen 59 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen
Jan Sierhuis - zonder titel kopen? Bied vanaf 75!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands zonder titel
Techniek Ets
Afmetingen 50.5 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Corneille - Ets / Aquatint Vrouw en vogel, 1991 kopen? Bied vanaf 450!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Ets / Aquatint Vrouw en vogel, 1991
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 60 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 450
Direct kopen
Jelle Hoogstra - stadgezicht kopen? Bied vanaf 20!
Jelle Hoogstra (1924-2003) Nederlands stadgezicht
Techniek Aquarel
Afmetingen 55 x 69 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Direct kopen
Ger Lataster - Hermine in de tuin kopen? Bied vanaf 120!
Ger Lataster (1920-2012) Nederlands Hermine in de tuin
Techniek Litho
Afmetingen 120 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 120
Direct kopen
Titia Beukema - Noordehaven 4 kopen? Bied vanaf 20!
Titia Beukema (1960) Nederlands Noordehaven 4
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 21 x 15 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Direct kopen